Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...
Hollands mahoniehouten 19e eeuws schrijfbureau, met bijpassende stoel, met prachtig inlegwerk van bloemen, vogels, ranken, vazen etc. Erg bijzonder, geheel rondom ingelegd (zijkanten, voorkant, bovenk...
Zeldzame Duitse Biedermeier kersenhout fineer Lyra-naaitafel ca. 1820 (kersen op vuren). In zeer goede originele staat met origineel binnenwerk. Geen worm, minimale fineerschade 82x38x57cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten barokkast ca. 1770, uitneembaar met lades en prachtige barokpanelen aan de zijkanten en deuren. in goede originele staat, met origineel beslag, sleutel en slot 212x204x77...
Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet ca. 1780 met originele patina in goede staat (origineel beslag) 250x190x61cm.
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet, mahonie met bandintarsia (krimpscheuren) 231x170x56cm. Cond.: R
Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.
Koloniale djatihouten burgermeester-stoel ca. 1900. Rijk gestoken met floraal decor rondom. 6 leeuwepoten onderling verbonden en rotan zitting. Stoel is iets onstabiel 84x74x57cm. Cond.: G
Grenenhouten 18e eeuws kerkaltaar met originele beschildering in barokstijl. 2 Stijlen missen bij bovenstuk. Verder in goede originele staat, luik in onderstuk bij blad 260x211x90cm. Cond.: G
Prachtige Duitse Grunderzeit buffetkast, wortlenoten met noten. Volle zuilen, snecken en prachtig snijwerk in de panelen ca. 1880. het meubel is in goede originele staat 223x145x65cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten Art-Deco stijl vitrine kast, 21e eeuw, met twee lange deuren en schuine hoeken met glas en glazen schappen. In zeer goede staat. 223x165x45cm.
Antieke mahoniehouten met kersen fineer chiffoniere (ladenkast) ca. 1810, met halve zuilen en koperen kapitellen (oudere restauratie) In goede staat, 155x100x45cm.
Prachtige antieke barok-stijl bankstel bestaand uit; bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen met ronde bijzettafel. Prachtig snijwerk en klauwpoten. In zeer goede staat met rode velours stoffering. 100x65...
Massief kersenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw. Te verlengen tot 3 meter met taps toelopende poten in goede staat 78x89x200cm.
Oude Chinese kast 20e eeuw van tropisch hout met kwalitatief mooi snijwerk en parelmoer inleg. In zeer goede originele staat 2-delig 191x118x38cm. Cond.: G
19e Eeuwse Neo renaissance eikenhouten 4-deurs kast met snijwerk, cherubijnkoppen, putti en ranken. In redelijke staat 179x146x52cm.
Eikenhouten Neo Renaissance kast twee-delig met losse kruisvoet en kussen bij bovendeel ca. 1800. Notenhout fineer op het kussen, geribbelde lijsten, ebbenhout op de lijsten, koplijst etc. In zeer goe...
Prachtige 18e eeuwse Engelse handgestoken eikenhouten kist met lades. Druiverankmotieven in front. In goede originele staat (scharnieren deksel zijn vervangen en slot mist) 73x52x136cm.
Twee oude mahoniehouten zuilen (piedestals) met marmeren bladen en bronzen beslag in empire stijl 2e helft 20e eeuw. In redelijke staat 127x42x42cm.
Prachtige kussenkast ca. 1930 van noten met eiken en gedetailleerd snijwerk. neo renaissance met grote lade, uitneembaar en in goede staat 188x174x66cm.
Duitse notenhout fineer grunderzeit spiegel, ca. 1880, met originele console en kroon, in redelijke originele staat ( lichte finerschades) 222x77x31cm.
Grote mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met prachtige handgestoken rugleuning met bloememotief. mooie stoffering in zeer goede staat ca. 1870, 115x158x80cm. Cond.: G
Grote bruin lederen bank met rood-bruine stoffen zitting en kussens, met koperen spijkers en houten poten. In zeer goede staat 90x103x218cm.
Oosterse tafelvitrine met 2 schuiflades en 6x geslepen glas. Bewerkt mahoniehout, goudgekleurd met floraal decor 2e helft 20e eeuw. In goede staat 103x125x65cm.
Duitse 18e eeuwse eikenhouten 4-deurs spinde op sleepoten. Oudere restauratie, beslag latere datum, koplijst latere datum. Verder in zeer goede staat 153x46x118cm.
Duitse grenenhouten Grunderzeit brandschrank 3-delig met originele handgrepen en panelen in de deuren ca. 1880. In goede originele staat 200x146x72cm.
Mahoniehouten canape 2e helft 20e eeuw met rode velours stoffering in uitstekende staat 90x180x60cm.
Oude Engelse mahoniehouten eethoek met uittrek-trafel en 6 stoelen. Geheel in zeer goede staat met goede velours stoffering 2e helft 20e eeuw 200x120x75cm. en 100x50x58cm.
Notenhout fineer Renaissance stijl kastje met intarsia, putti, fabelfiguren en ranken ca. 1890. Waarschijnlijk voor kerkelijk gebruik met 1 opbergklep, lade en deurtje. geheel staand op klauwpoten 92x...
Duitse eikenhouten 3-laden commode ca. 1900 in Louis Quinze st5ijl met gerilde lijsten en poten. In zeer goede originele staat 96x84x48cm.
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast (porseleinkast) in Louis Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat. Beslag, sleutel etc. compleet 204x140x46cm.
Mooie Hollandse Louis Quinze stijl vitrine opzet in wortelnoten 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 104x140x40cm. Cond.: U
Grote Duitse notenhouten Grunderzeit spiegel ca. 1880 met volle zuilen (sommige lijsten weg, lichte fineerschade) 237x81x30cm. Cond.: R
Duitse 18e eeuwse eikenhouten barokkist met origineel beslag (zonder slot) in goede originele staat 72x146x48cm.
Prachtige 19e eeuwse thuis-wasgelegeheid met laden. Beschilderde waterreservoir, handbeschilderd met koperen beslag en kraan. Daaronder een houten beschilderd kastje met koperen wasbak. In zeer goede ...
Grote 18e eeuwse eikenhouten linnenpers met deur. In goede originele staat 170x83x50cm.
Duitse eikenhouten halve-maan tafel ca. 1780 barok. Twee luiken en houtsnijwerk op de gebogen poten. In zeer goede originele staat 70x52x83cm.
Hollandse eikenhouten 2-deurs spinde in Renaissance stijl ca. 1900 met originele sloten en sleutels. in zeer goede originele staat 109x70x45cm.
Holland eikenhouten 18e eeuwse kist in Renaissance stijl met slot en sleutel. In goede originele staat 65x45x90cm.
Twee moderne tentoonstellings- vitrinekasten met sloten, 4 glazen schappen en dubbele deuren in zeer goede staat 182x82x41cm.
Engelse secretaire 19e eeuw met handgestoken front met bladmotief en centrale koppen. Vakverdeling en 2 lades achter de klep. 100x48x92cm. Cond.: G
Kersenhouten dressoir met aluminium beslag in uitstekende staat. 3-Deurs en 3 lades, gemerkt Bruno meubelfabriek 90x47x151cm.
Notenhout fineer Grunderzeit 1-deurs vertico met volle zuilen, bewerkt paneel in de deur en lade ca. 1880. In goede staat, blad vastgeschroefd 120x54x86cm. Cond.: G
Moderne kersenhouten eethoek met 4 stoelen in uitstekende staat 76x105cm. en 95x40x50cm. Cond.: G
Franse eikenhouten 19e eeuwse Henry Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen ca. 1880 in goede originele staat 218x114x50cm.
Notenhouten Henry Deux buffet met volle zuilen. Snijwerk in de panelen en originele kroonlijst met tollen ca. 1880. In goede originele staat, krimpnaad in blad 220x154x52cm. Cond.: R-G
Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw eiken fineer met wortelnoten fineer in renaissance stijl met 2 lades. In zeer goede staat 180x170x61cm.
Engelse 19e eeuwse eikenhouten schrijfsecretaire met 5 lades in het ondergedeelte en vakverdeling achter de schuine klep (mooie patina) in goede originele staat 103x44x91cm.