Zeer grote bronzen figuur voorstellend een Ara op stam. Tweekleurig gepatineerd 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 139cm.
Duits bronzen figuur van professor Victor Seifert ca. 1920 voorstellend een drinkende naakte vrouw op marmeren voet (mooie patina) 41x11x10cm. Cond.: G
Prachtige antieke bronzen figuur van C. Kauba (Carl Kauba 1865 - 1922), voorstellend Bronco Buster, stijgerend paard met cowboy en marmeren voet, mooie patina in zeer goede staat 22x14x10cm.
Grote 18e eeuwse eikenhouten Corpus Christi in goede staat 96x86x24cm.
Grote bronzen putti met trommel, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 54x30x25cm. Cond.: G
Grote bronzen Jugendstil verguld figuur ca. 1900 voorstellend een vrouw op stoel met luit, in zeer goede staat 39x38x20cm.
Weense lamp 19e eeuw in de vorm van een Oosterse tempel met twee Arabische figuren van compositie metaal 36x16x12cm. Cond.: G
Emile André Bousseau Paris 1872, massief bronzen beeld voorstellende dansende Griekse danseressen op marmeren voet (20e eeuw) 42x28x18cm., Cond.:G
Grote bronzen Chinese krijger met lans 1e helft 20e eeuw met restbeschildering 58x36x18cm. Cond.: G
Grote bronzen krokodil, gesigneerd A. Berty ca. 1890. In goede originele staat, mooie patins 11x40x26cm.
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G
Weense 19e eeuwse lamp in de vorm van een Oosterse tent met een tabakspijp-rokende Arabier ca. 1900. Made in Austria, compositie metaal met originele beschildering 29x16x14cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur met marmeren voet,21e eeuw, gesigneerd Pierre Faguays, voorstellende een dansende dame, in Jugendstil vormgeving. 55x46x13cm., Cond.:G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend uilen op boeken. Gesigneerd Christian Marochotti 33x14x14cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G
Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.
Grote vurenhouten handgestoken beeld ca. 1920, voorstellend een heilige met engel op zijn schouder 104x54x21cm.
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd G. Sommer Napdi. Voorstellend een Romeinse vrouw met waterbak 20,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel ca. 1900, voorstellend een Romeinse krijger met zwaard in goede staat 17x11x6cm.
Prachtige antieke bronzen figuur ca. 1880, voorstellend een vogel bij nest en slang, mooie patina 18x14x12cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren voet ca. 1890, gesigneerd F. Iffland (Frans Iffland Duitsland), naakte vrouw met tiara en twee zwaarden 36xø10cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd F. Iffland. Voorstellend een naakte vrouw met boog op marmeren voet. In goede staat, later nagedonkerd met was. terug te brengen in originele patina 36xø11cm. Cond....
Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.
Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd A.E. Carrier. Voorstellend een vrouw met lans en gejaagd wild 34cm. Cond.: G
Antieke bronzen boeklezende monnik in goede staat, monnik kan geopend worden. 13,5cm.
Groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw voorstellend een naakte man met druiven 55cm. Cond.: G
Bronzen figuur met marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd D.H. Chiparus. Voorstellend een jonge vrouw met hoedje 41cm. Cond.: G
Grote oude lindenhout gesneden adelaar 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 96x101x35cm.
Bronzen figuur op marmeren sokkel ca. 1900, voorstellend een Romeinse krijger met speer in goede staat 19x13x5,5cm.
Bronzen figuur op marmeren voet ca. 1900, voorstellend een meisje met hark en mand 17,5x5x5cm. Cond.: G
Groot Javaans houten figuur, mooi gestyleerde vrouw met oorbellen en palmbladen. Zeer gedetailleerd uitgewerkt ca. 1950, 57cm. Cond.: U
Bronzen adelaar op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw, gesigneerd J. Moigniez in zeer goede staat 36x30xø18cm.
Bronzen 19e eeuwse wandplaquette voorstellend een lezende oude man 20x7x1,5cm. Cond.: G
Twee oude Egyptische metalen figuren; 1x brons en 1x ijzer, leeftijd onbekend 13-18cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Milo 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een naakte jongen met katapult 34cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een Romeinse atleet, gesigneerd Sommer Napoli? 19x11,5x5,5cm. Cond.: G
Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.
Oude bronzen Quang Yin 20e eeuw met Chinese zegel onder 22cm. Cond.: G
Zes Oosterse figuren 20e eeuw; 1x metalen schip met diverse figuren gemonteerd op houten voet 1e helft 20e eeuw, 1x bronzen olifant, 1x bronzen olifanten boedha, 1x houten sculptuur Indonesische vrouw...
Zeldzaam zwaar bronzen herdenkings-wandbord "De 11 provincien 1898 - 1923 je maintiendrai" met Wilhelmina initiaal, ontworpen door J. Kwak in zeer goede staat ø35cm. Cond.: G
Bronzen lampenvoet/kandelaarvoet ca. 1890 van dame met fruit 29x13x13cm. Gestempeld "Ganz & Co Budapest" Cond.: G