Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Vazen V&B
Startprijs 40 EUR

Twee oude Delfts porseleinen knobbelvazen 20e eeuw. Zes-kantig met zeegezichten en bloemendecor in goede staat 27x12x12cm.

Ivoren beeld, Petrus
Startprijs 240 EUR

Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.

Ivoren beeld, vrouw
Resultaat: 1.500 EUR

Japans ivoren 19e eeuws figuur (bijzondere kwaliteit) voorstellend een Quan Yin met masker en waaier in de hand 25cm. Cond.: G

Makkums bord, plooi
Startprijs 40 EUR

Groot Makkums keramieken plooischotel met bont decor 20e eeuw, chips af ø29cm. Cond.: R

Chinees bord
Startprijs 10 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws bord met blauw decor (haarscheur) ø23,3cm. Cond.: R

5 Chinese inktstenen
Resultaat: 50 EUR

Doos met 5 oude Chinese drukstenen met aan 1 zijde Chinese tekst en aan de andere zijde tweedimensionaal bloemendecor. Zwart terracotta, 2 delen gelijmd en 1x haarscheur 21x27x2cm. Cond.: R

Karl Ens, vrouwtje met kippen
Startprijs 100 EUR

Duits Thuringen porseleinen figuur Karl Ens ca. 1900, voorstellend eendjes voeren, 21cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Startprijs 50 EUR

Twee grote keramieken Jugendstil vazen met bont 2-dimensionaal waterlelie- en lissendecor ca. 1900. gemerkt Nimy Fabrication Belge manufacture imperiale Royale. In goede originele staat 28xø12,5cm.

Antony Keizer
Startprijs 750 EUR

Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G

4 Porseleinen beeldjes
Startprijs 50 EUR

Vier oude porseleinen figuren 20e eeuw, licht beschadigd 17-23cm. Cond.: R

4 Delen porselein
Resultaat: 50 EUR

Vier delen oud porselein. 1x schaaltje Limoges decor main Helga met koperen omranding, 1x opengewerkte deksrelschaal met bloemen opgewerkt, Dresden, 2e helft 20e eeuw (min.chips), 1x Josephine vaas me...

9 Delen KPM
Startprijs 80 EUR

Negen delen KPM serviesgoed ca. 1900; 2x grote schalen diep rond, 1x grote schaal ovaal, en 6 borden 22-32cm. Cond.: G

12 Chinese kop & schotels
Resultaat: 85 EUR

Twaalf CHinese blanke porseleinen kop en schotels ca. 1880 met bloemendecor (kopjes hebben 3 minimale chips, schotels zijn goed) 8xø13,5cm. Cond.: G

Rosenthal moeder met kind
Startprijs 500 EUR

Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, moeder met kind. Gesigneerd L. Friedrich Gronau nr. 5114 20e eeuw 57x15x17cm. Cond.: G

Pors. tafelopzet, putti's
Startprijs 150 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.

3 Delen kristal
Startprijs 10 EUR

Drie oude kristallen vazen 20e eeuw (bewerkt), 1 chip 14-22cm. Cond.: R-G

2 Schilderijen/prenten
Resultaat: 25 EUR

Twee Franse 19e eeuwse modeprenten in goudkleurige lijst, licht vergeeld 18x23cm. Cond.: R

Ongesigneerd 20e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen (antieke lijst), landschap 35x25cm. Cond.: G

Frans Baayens
Startprijs 150 EUR

Frans Baayens ( 1895 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 50x70cm. Cond.: G

Bronzen dame, inktpot
Resultaat: 50 EUR

Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.

Bronzen beeld, vrouw met zwaard
Resultaat: 180 EUR

Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.

Beeld, jachthond
Resultaat: 115 EUR

Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.

Ets, Edelman
Resultaat: 25 EUR

Hanno Edelmann (1923 Hamburg - , Duitse School), ets op papier, bosgezicht met huizen 22x18cm. Cond.: G

Schilderij, Buikema
Startprijs 850 EUR

Albert Buikema (1949 -1994), olieverf op linnen, schelpenvisser op het strand en bomschuit 50x70cm. Cond.: G