Oorhangers en en harthanger, GG 585/000, met granaten. Oorhangers met een peervormige hanger waarin granaten entourage gezet zijn en een hanger in de vorm van een hart 2 rij-ig gezet met granaten. ø 2...
Twee 19e eeuwse koperen stijgbeugels in de vorm van een schoen 15x26x11cm. Cond.: G
Twee delen tin 19e eeuw; 1x bewerkte tabakshouders ca. 1880 England Sheffield 24x20x15cm. en 1x koffiekan ca. 1880 England Sheffield 17x26x10cm. Cond.: G
Reproductie Rembrandt, drukwerk op linnen, lezende oude vrouw 53x66cm. Cond.: G
Geslepen kristallen bonbonschaal op bloemvormige voet, met floraal gegraveerd zilveren, 835/000, hengsel. Keurkamer 's Hertogenbosch ca. 1887, 16xø14cm.
Hollands zilveren, 835/000, miniatuur, marskramer/marketenster. MT onleesbaar, ca 33 gr. Hoogte 4,5 cm Cond U
Twee Hollands zilveren, 835/000, opdienlepels, model Haags Lofje. Jaarletter M: 1896 MT: J.M> van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 25 cm. Totaal ca 175 gr. Cond U
Silverplated tafelaansteker van het merk: Colibri, in de vorm van een vaasje. H.ca. 9cm., Cond.:G
Ring GG, 585/000, met diverse briljanten. Breed model met in het midden een soort knoop, met aan 4 zijden parten bezet met briljanten. Grootte bovenzijde ring 20x22 mm. ca 11 gr. ø 57
Twee Engelse Sterling zilveren, 925/000, vingerhoedjes. 1 met een bloemmotief en de andere geheel glad. Totaal ca 10 gr. Cond U.
Collier met Robijn Smaragd Saffier verlopend, met zilver-vergulde, 925/000, sluiting. Grootte kralen 5-3,5 mm. Lengte 45,5 cm.
Robijn Smaragd hanger zilver-verguld, 925/000. Ruitvormig model met in het midden een cabouchon geslepen Robijn ø 13 mm en 4 kleine cabouchon geslepen smaragden, ø 1,0 mm. Grootte hanger 3,00x2,20 cm...
Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...
2 Zilveren staafbroches en 3 Zilveren dasschuiven, 925/000. De staafbroches zijn nvoorzien van een bloem met in een een carnoeelkraal. 2 van de dasschuiven zijn voorzien van een zirkonia. De andere is...
Zilveren hanger, 835/000, rond opengewerkt fantasiemodel ø 4 cm, aan een dik Venetiaans collier, 3 mm. Lengte 70 cm. Totaal ca 42,8 gr.
Antiek Hollands zilveren, 835/000, pepermuntdoosje, handgegraveerd met geschulpte rand. Grootkeur. MT: R? Jaarletter S 1877. ø 5,5 cm. ca 29 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, groentelepel met fraaie gecontourneerde steel voorzien van waaiervormig steeleinde. MT: H.A.Schuss Amsterdam ca.1838, L.25cm., ca.75gr.
Ring, GG 585/000, met jade en briljant. Antieke ring, langwerpig model met cabouchon geslepen ovale jade, 9x6,5mm, gezet op een WG bloemachtige ondergrond, met daarin 7 briljanten. ca 7 gr. ø 57, valt...
Kavel met vier delen zilver, diverse gehaltes. Servetband, Dopje, Bloemkool en kandelaartje. Totaal ca 113 gr. Cond G
Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
Twee Hollands zilveren, 835/000, servetringen met gecontourneerde randen. Totaal ca 61 gr. Cond U
Antiek Hollands zilveren, 835/000, zuurdienbestek. Jaarletter N: 1872. MT: Anthonie Driesen, Schoonhoven. ca 62 gr. Cond U