Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gesig. bord, keramiek
Startprijs 15 EUR

Oud aardewerken geglazuurd sierbord, gesigneerd W. Heimberg (Duitsland) met donkerbruin glazuur en bloemdecor 3xø25cm. Cond.: G

3 Oude borden Delft
Resultaat: 10 EUR

Drie keramieken oude borden Delft met bloemendecor 20e eeuw ø22cm. Cond.: G

Schilderij, vossen
Resultaat: 220 EUR

J. de Nooye?, olieverf op linnen, twee vossen in vossenhol 50x60cm. Cond.: G

5-Delig kaststel
Startprijs 20 EUR

5-Delig Delfts porseleinen kaststel met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R

Rogier Chailloux
Startprijs 40 EUR

Rogier Chailloux, 1931-1977, ets op papier, Surrealistische voorstelling, 46x34cm., Cond.:G

Engels blauw servies
Startprijs 15 EUR

Oud Royal Sphinx Maastricht keramieken restservies, decor Cambridge Old England, onder andere; ontbijtborden, kop&schotels, melkkan, koffiepot(zonder deksel) etc. Cond.: R

Mokkaservies
Startprijs 30 EUR

Oud porseleinen mokkaservies 6-persoons, gemerkt Zajecar 2e helft 20e eeuw COnd.: G

Gouache, Jelle Hoogstra
Startprijs 175 EUR

Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 - 2003 Rotterdam), gouache op papier, grijpvogel 47x60cm. Cond.: G

Schilderij M.J. Manschot
Startprijs 40 EUR

M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G

Chinese vaas + deksel
Startprijs 35 EUR

Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G

Jan van Delft, portret
Startprijs 90 EUR

Jan van Delft ( 1879 - 1952), olieverf op linnen, jongensportret 32x26cm. Cond.: G

Renald, ongesigneerd
Startprijs 25 EUR

Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, meisje met hoed 50x40cm. Cond.: G

H. van Nooyen, schilderij
Startprijs 40 EUR

H. van Nooyen, olieverf op linnen, bospad 50x70cm. Cond.: G

G. Diepeveen, Mondriaan
Startprijs 60 EUR

Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, voorstelling naar Piet Mondriaan 60x60cm. Cond.: G

Toon Koster
Startprijs 600 EUR

Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G

Buffetkast
Startprijs 450 EUR

Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...

Schilderij, Frans Manders
Startprijs 150 EUR

Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G

Petroleumlamp, ijzeren voet
Startprijs 30 EUR

Duitse petroleumlamp ca. 1900 met gietijzeren voet en messing reservoir in goede staat 55xø15cm.