Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring GG Eilatsteen en parels 632
Ring GG Eilatsteen en parels
Startprijs 115 EUR
Lot rood metaal 649
Lot rood metaal
Startprijs 20 EUR
Collier +hanger blauwe steen 666
Collier +hanger blauwe steen
Startprijs 15 EUR
Verkocht
10 Munten Victoria 702
10 Munten Victoria

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
42 Oosterse munten 720
42 Oosterse munten

Resultaat:

275 EUR

Bonk met tekens 737
Bonk met tekens
Startprijs 60 EUR
16x Zwitserland 754
16x Zwitserland
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Verz. Wilhelmina, 2 delen 771
Verz. Wilhelmina, 2 delen

Resultaat:

200 EUR

Schilderij, Groenewegen 1005
Schilderij, Groenewegen
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Schilderij, vossen 1023
Schilderij, vossen

Resultaat:

220 EUR

Rogier Chailloux 1041
Rogier Chailloux
Startprijs 40 EUR
Gouache, Jelle Hoogstra 1054
Gouache, Jelle Hoogstra
Startprijs 175 EUR
Schilderij M.J. Manschot 1058
Schilderij M.J. Manschot
Startprijs 40 EUR
Jan van Delft, portret 1073
Jan van Delft, portret
Startprijs 90 EUR
Renald, ongesigneerd 1091
Renald, ongesigneerd
Startprijs 25 EUR
H. van Nooyen, schilderij 1108
H. van Nooyen, schilderij
Startprijs 40 EUR
G. Diepeveen, Mondriaan 1125
G. Diepeveen, Mondriaan
Startprijs 60 EUR
Toon Koster 1142
Toon Koster
Startprijs 600 EUR