Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd Garnier. Voorstellend een Franse boer op klompen met gereedschap en hoed. In goede staat 28,5x10x10,5cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Hollandse gegraveerde glazen. 1 x, De groote visserij met prachtige gravering van schepen en figuren (voet beschadigd) en 1x met gravering Het Welvaren van de leerlooijerijen. (G) 18x7...
Vier oude porseleinen sierbordjes, Victoria Czecho-Slowakia 1e helft 20e eeuw met gouddecor en romantische figurenvoorstelling ø16cm. Cond.: G
Grote porseleinen Chinese vaas, ca.1900, met bloemen en vaas decor in blauw.In goede originele staat. 58xø 23cm.
Onduidelijk gesigneerd Duitse School, olieverf op linnen, zeilboten op zee 70x80cm. Cond.: G
Zeldzaam antiek parade-paardentuig 19e eeuw met kleed en goudbrocant hoofdtuig met divers koperen sierwerk. Stijgbeugels, brons met sierwerk, medaillons, familiewapen etc. Cond.: G
Y-collier, GG 750/000, Bewerkt collier ø 2mm met aan de onderzijde een knoop waarin een emerald geslepen citrien bevestigd is. Daaronder hangen twee kwarstjes. ca 12,1 gr. Lengte 50 cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, ongesigneerd. Voorstellend een man met paard in landschap met mand en gereedschap. Tweekleurig brons en in zeer goede originele staat. Gemonteerd op marmeren voet 23x28x13cm. ...
Negen delen oud glaswerk o.a; 3x Copier Leerdam bolle vaas, 1x Verboeket Maastricht vaasje en 5x ongemerkte vazen 8-32cm. Cond.: G
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Armband GG, 585/000, Gourmetschakel met aan de beide kanten een fijne jasseronschakel. De armband is voorzien van een bakslot, een veiligheidsachtje en een veiligheidsketting. ca 13,35 gr, lengte 18 c...
Drie zakhorloges: 1 zilveren zakhorloge, met volledige bewerkte achterzijde en zijkant ca ø 3,8 cm. met goudkleurige bewerking op de plaat. 1 zilveren zakhorloge met centrale secondewijzer. ca ø 5 cm....
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 13x18cm. Cond.: G
Mahnckie, ca. 1900, Duitse of Hongaarse school? olieverf op linnen. Stilleven met bokaal, bloemen en fruit. 100x70cm., Cond.:G
Pit van Loo (Winsum 1905 - ), olieverf op linnen, rups bij vogel op boom bij ondergaande zon 78x58cm. Cond.: G
Antiek Bretons eikenhouten handgestoken bordenrek met koppen, ca.1880, in goede staat. 71x100x8cm.
Hollandse Friese staartklok met eiken kast, originele patina en mooie handbeschilderde wijzerplaat. Met wekkerfunctie Cond.: G
Grote Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Handbeschilderd met maanstand en wekkerfunctie in zeer goede staat 80x40x25cm. Cond.: G
Frans Henry Deux buffet ca. 1880, notenhout fineer met volle zuilen, tussenstuk en hekje. Origineel beslag en goede originele staat 240x140x48cm. Cond.: G
Indiaas houtsnijwerk uit een tempel ca. 1900 voorstellend een veelarmige boedha met 4 figuren 61x35x7cm. Cond.: G
Marmeren beeld 19e eeuw voorstellend een vrouw met bloemen 47x30x14cm. Cond.: G
Duitse Westerwald steengoed bierpul met deksel en tinnen armatuur ca. 1890. Voorstellend een officier met zwaard (bodemrand gelijmd) 22x14x11cm. Cond.: R
Drie in elkaar passende geëtste karaffen in silver plated rijkelijk bewerkte inzetbak. Bak ø 14cm, H.6.5cm., Karaffen H.,21 cm., 1 stop is gelijmd.
Collier GG 585/000, gourmetschakels, met GG hanger 585/000 fantasiemodel met parel. ca 12,1gr. Lengte 50 cm.
Collier bestaande uit Chrysocolla kralen, 6 mm, met WG, 750/000, slot met groen steentje. Aan het collier hangt een 19e eeuwse hanger met diamant in de vorm van een bloem.
Bloedkoralen armband, tonnetjes model, 4 rij-ig met GG slot met grote ronde bloedkoraal. Lengte ca 18 cm. De armband is voorzien van een GG veiligheidsketting. En een bloedkoralen straafjescollier met...
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met compositie metalen romantische voorstelling van vrouw met kind en roos. Tevens koekkoeksneste met 2 koekkoeken. 8-Daags uurwerk Parijs, pendule is gaaf...
Oud 3-delig notenkleurig barok stijl bankstel met goede stoffering met bloemmotief. 9x180x78cm., en 93x73x72cm.
Aparte Louis Quinze stijl commode met groen marmeren blad. Notenhout fineer, ingelegd met diverse houtsoorten aan het front en grote pronkvaas etc. Bronzen grepen en armaturen 20e eeuw in zeer goede s...
Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...
Mansvelt Beck ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen (oude bedoeking), stilleven 67x50cm. Cond.: G
Duitse staande notenhouten Grunderzeit kapstok ca. 1880 in goede originele staat 193cm.
Armband, GG 585/000, Pantera model 3 rijig, 6 mm breed. ca 10,6 gr. Lengte 18,5cm. De armband heeft een bakslot en een veiligheidsachtje.
Jan Cremer (1940 - ), reproductie op papier, eigen compositie 88x70cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, "Provence" 70x90cm. Cond.: G
König? Duitse school, stadsgezicht met koets bij lantaarnlicht 62x81cm. Cond.: G
Monogram H. Duitse School (verso W. Horchler Kl. Slintel), olieverf op linnen, Hamlen Land 46x87cm. Cond.: R
Bronzen weegschaal 20e eeuw met kaarskandelaar en kersenhouten voet 60x40x18cm. Cond.: G
Groot kavel divers blikken spoorweg-speelgoed van Märklin etc.; 1x lok + 2 tenders, 2x seinpalen, diverse wagons, rails etc. Cond.: van Matig tot Goed.
Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.
Groot Frans klokkenstel ca. 1880 van roodmarmer met compositie metalen figuur en kandelaars, 8-daags uurwerk. Bij pendule zijn de pootjes ingekort, stukje af van de hand van het figuur, delen van kand...
Eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw, met wekkerfunctie. Mooie kast, in goede originele staat. 132x35x24cm.
Neo renaissance ronde bijzettafel ca. 1910 met leeuwekoppen en leeuwepoten van notenfineer en beuken ø94x79cm. Deel van de complete kamer Cond.: G
Antieke eikenhouten Mechelse etagere, ca.1880, met handgestoken leeuwekoppen en koperen ringen. Meubel heeft 1 grote lade en een tussenplank. In goede originele staat. 106x125x52cm.
Eikenhouten Franse buffetkast ca. 1880 met prachtig snijwerk in de panelen en volle zuilen. In zeer goede originele staat 238x52x137cm. Cond.: G
Vroeg Engelse wortelnoten fineer theetafel 1e helft 19e eeuw met lade en uitschuifbare zijbladen. In zeer goede originele staat, lichte fineerschade 77x77x52cm. Cond.: G
Engels eikenhouten rol-schrijfbureau (D-model) ca. 1910, aan 1 zijde met 4 lades en aan andere zijde lade en deurtje 100x150x72cm. In originele staat Cond.: R-G
Oude eikenhout fineer kussenkast met ranken 2e helft 20e eeuw in goede staat 190x173x60cm. Cond.: G
Antiek Frans eikenhouten buffet met handgestoken panelen en zuilen, origineel beslag en sloten, ca. 1880, In goede originele staat. 215x137x53cm.
Prachtige Duitse Jugendstil ladenkast, gesigneerd Lichtken Friedrichs Coln. Van eikenhout met bewerkte lijsten in goudkleur en ringbeslag ca. 1900. "Herrenkommode" in goede originele staat 150x60x91cm...
Oud lederen Chesterfield bank, middenrbuin in goede staat 74x84x200cm. Cond.: G
Antieke Twents dekenkist van eikenhout met handgestoken panelen 18e eeuw. In goede originele staat met slot en sleutel 74x74x154cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon, voorstellend een katachtige, gemonteerd op zwart marmeren voet 46x31x23cm. Cond.: G
Grote Chinese Kantonese porseleinen schaal ca. 1900 beschilderd met bloemen, vlinders, vogels en gouddecor. Mooie kwaliteit in goede staat 17xø41cm. Cond.: G
Grote Gouda platelen schenkkan, jaarteken 1923 door Henri Breetveld. Schilder C.A. Prins 24xø11cm. Cond.: G
Grote antieke Dresden porseleinen figuren groep, ca.1900, minimale beschadigingen a.d. rok en bloemen. 21x27x16 cm., Cond.:R/G
Grote Chinees porseleinen vaas ca.1900 met paradijsvogel en bloemendecor. Lichte randschade in glazuur.42xø19cm. Cond.:G
Grote Chinees porseleinen vaas, ca.1900 met pauw en bloemendecor. 41x19 cm., Cond.:G
Twee Franse handbeschilderde vazen met bloemendecor en gouddecor ca. 1880, beide vazen beschadigd 40x18xø17cm. Cond.: M-R
J. Kaemmerer ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuur 18x24cm. Cond.: G
Collier GG 585/000, antieke schakel, met een kruis van schuimgoud ca 5cm lang. Lengte collier 42 cm. ca 9,2 gr.
Collier GG 585/000, ovale schakel met bewerking. Lengte 42 cm. ca 10,6 gr
Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G
Zilveren etui met springveer mechaniek en knipsluiting, voorzijde bewerkt met geoxideerde florale motieven. Achterzijde hamerslag afgewerkt 800/000. Geheel met de hand v ervaardigd, ca. 87gr. 8x6.5x1....
Horloge, GG, dames model. Langwerpige kast, met een rond klokje in het midden ø 15mm. Aan de kast zit een open gewerkte fijne schakelband met bakslot en veiligheid. ca 14,5 gr. Lengte 17,5 cm.
Sterling zilveren presenteerblad en gelobd bakje op voet, 925/000, Mexico. Samen ca. 431 gr. blad: 27.5x18cm., bakje ø10cm., Cond.:U
Ronald Frijling (Java 1917 - 1941), olieverf op linnen, Javaans riviergezicht met figuur 40x60cm. Cond.: G
Icoon, Maria met voor de borst gekruiste armen met slapend kindje Jezus met aureool. Olieverf op koper in antieke lijst. Zuid-Europees, 18e eeuw, 13x17cm.
Vuurvergulde bronzen kandelaar 1e helft 19e eeuw met twee putti in barok vormgeving. Gesigneerd A. Pecari in goede originele staat 12x13x13cm. COnd.: G
Twee Chinese bronzen vazen ca. 1900 met drakenmotief in goede originele staat 26xø14cm. Cond.: G
Grote antieke notenhouten grunderzeit wandregulateur, ca.1880, met originele kroon, adelaar en knoppen. (lichte wormgaatjes)140x49x21cm., Cond.:G
.Duitse mahoniehouten vitrinekast met een deur en gebogen glas aan voor/zijkant. Intarsia in de panelen., staande op hoge Queen-Anne poten. ca. 1910.twee schappen ( 1xglas en 1x mahonie) 161x130x43cm...
Mahoniehout fineer wandconsole-tafel 19e eeuw met lade en gebogen front en geschulpt blad. In goede originele staat 82x62x42cm.
Prachtige Hollandse notenhouten Willem III naaitafel, geheel staand op 4-spant poot ca. 1870. Mooi compleet binnenwerk en spiegel. In goede originele staat 72x50x40cm.
Eikenhouten bureaustoel ca. 1920 met lederen zitting en rugleuning in zeer goede staat 87x57x53cm. Cond.: G
Aardewerken figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw met een zwaard 8x3x2cm. Cond.: G
Chinees porseleinen diep bord 19e eeuw met een blauwe draak (lichte randschade) 4,5xø23cm. Cond.: G
Gecontourneerde zilveren theebus met diverse gedreven oud Hollandse voorstellingen. Op de vier klauwpootfjes : Zaanlandse zilversmederij ca. 1944. 11x9x7.5cm., ca. 182gr.
Antieke zilveren drinkbeker op voet, rondom gegraveerd, 835/000, 10xø8cm., ca. 129+gr. Cond.:U
Bijzondere geslepen kristallen sigarenstandaard met asbak op stervormige voet en voorzien van zilveren armatuur met sigarenknipper en zilveren luciferhouder met graveerwerk. 835/000, Armatuur: MT: J.H...
Horloge, GG 585/000, dames rondmodel, Prisma, quartz, met GG opengewerkte schakelband met klapsluiting. 18 cm, 14 gr.
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met bloesemboom en kippen 37x28cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 80x77cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 81x80cm. Cond.: G
Grote Tiffany-stijl tafellamp met blauw glas (3-lichts) en metalen voet, 2 trekkoorden 20e eeuw, 68xø53cm., Cond.:G
Grote hertenvanger ca. 1800 met bronzen en houten heft. Voorstelling met hondekoppen en honden die een wild zwijn aanvallen. In goede originele staat 60x10x3cm. Cond.: G
Porseleinen pendule ca. 1890 met bloemen- en gouddecor (en stadsgezicht), gemerkt A.B. handbeschilderd 39x25x17cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1820 met zon en hoorn des overvloeds in zeer goede originele staat. Met vouwslinger 140x26x15cm. Cond.: G
Groot Engels dressoir 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met berkenhouten fineer. 3 Lades, 2 deurtjes geheel staand op 6 taps toelopende poten. Hetr meubel is in zeer goede staat. 87x188x53cm.
Zeldzaam antiek handgewerkt kleed, Perzië of Japan?, In redelijke tot goede staat. 158x230 cm.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemdecor (lichte randschades bij 3 borden). 4.5xø23cm.. Cond.:G