Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Barok schillderij, moeder met kind
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw barok, Maria met kindje Jezus, oude bedoeking 28x34cm. Cond.: R-G

Schilderij, Peter Diem
Resultaat: 450 EUR

Peter Diem (1945 - ) (Geïnspireerd door de Cobra groep), acryl op linnen, "Flying Cow" 140x100cm. Cond.: U

Hollandse secretaire
Resultaat: 450 EUR

Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze barok-secretaire van mahoniefineer op eiken. Met origineel bronzen beslag (compleet). Gebogen schrijfklep met daarachter een gebogen binnenleven met lades, deurtjes e...

Oosters bureautje
Resultaat: 450 EUR

Zeldzaam antiek ingelegde (intarsia) schrijftafel, rondom ingelegd met ivoor en diverse houtsoorten. Heeft een opklapbaar blad waaruit met een mechanisme het schrijfgedeelte omhoog komt, met lade, tap...

Teakhouten kast
Resultaat: 450 EUR

Teakhouten kast (4-deurs spinde), gemaakt van antiek teakhout in goede originele staat 200x110x45cm. Cond.: G

Schotel, Queng Long
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel,18e eeuw, met geschulpte rand Queng Lang met landschapdecor, ø34.5cm., Cond.:G

Jacht-troffee Kenia
Resultaat: 445 EUR

Afrikaanse jacht-trofee van een kudu 114x72x32cm. Cond.: G

Collier GG vierkante schakels
Resultaat: 440 EUR

Collier GG 585/000, gourmetschakel met daaronder vierkante blokjes. Om en om zijn de blokjes glimmend en gematteeerd. ca 23,9 gr. Lengte 41-47cm

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.

Icoon 20e eeuw
Resultaat: 420 EUR

Annunciatie-icoon ( boodschap van de engel Gabriël aan Maria over de geboorte van Jezus) Op gouden ondergrond. Russisch 2e helft 19e eeuw. 21,5x25cm. Cond.: M

Theepot, Chine de Commande
Resultaat: 420 EUR

Chine de Commande 18e eeuwse porseleinen trekpot met haven-en gouddecor, in zeer goede staat. 12x18xø10cm.

Blok van der Velde
Resultaat: 415 EUR

Blok van der Velden Texel 74, olieverf op linnen, duinlandschap Texel 24x50cm. Cond.: G

Chinees beeld, 19e eeuw
Resultaat: 410 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld 19e eeuw, voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder met staf. Rood met blauw decor 48cm. Cond.: G

Ring GG aquamarijn en 2 briljanten
Resultaat: 400 EUR

Ring GG 750/000 met een met vlakken geslepen aquamarijn van 8x14mm en 2 briljanten van 0.02 per stuk. ø 54, ca 7 gr.

Jan Korthals, stilleven
Resultaat: 400 EUR

Jan Korthals, 1916-1973, olieverf op linnen, vaas met rozen 40x50cm., Cond.:G

Paneel 19e eeuw, J.C. Jansen 1861
Resultaat: 400 EUR

J.C. Janse 1861, olieverf op paneel, riviergezicht met bomen en figuren (Belgische school) 28x35cm. Cond.: G

2 Bronzen hanglampen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G

2 Art Deco wandlampen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G

Reiswekker met slagwerk
Resultaat: 400 EUR

Bijzondere grote Franse reiswekker met dubbele bel en secondenaanduiding. Gegraveerde bronzen kast ,1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x10x8cm.

Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Prachtige antieke Friese staartklok 19e eeuw met buitengewoon mooi beschilderde wijzerplaat en eiken kast (meekrab-kleur). Uurwerk met wekkerfunctie 147x37x27cm. Cond.: G

Grote Engelse kast
Resultaat: 400 EUR

Monumentale Victoriaanse kast ca. 1880 van mahoniehout fineer met intarsia, 6 lades, 4 deuren (waarvan 2 met geslepen spiegels). Ronde hoeken, geschulpte koplijst. Lichte fineerschade, verder in goede...

Klein Zwitsers kastje
Resultaat: 400 EUR

Berkenhout fineer 19e eeuwse miniatuur commode met bandintarsia en bloemeintarsia. Vaste opstand en 3 lades. geheel in goede originele staat 58x40x22cm. Cond.: G

Houten beeldengorep, bedelaar
Resultaat: 400 EUR

Grote houtgesneden beeldengroep ca. 1950, voorstellend een vrouw met een bedelaar (1 vinger mist) 66x70x28cm. Cond.: R-G

Heilig beeld, 17e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Groot Portugees heilig houten beeld met originele polychromie 17e-18e eeuw. 1 Deel van arm mist 39,5x18x14cm. Cond.: G

Rijke barok flacon
Resultaat: 380 EUR

Mooie rijkelijk bewerkte heupflacon rondom versierd met putti afbeeldingen, 835/000, ca. 215gr., H.14cm., Cond.:U

Twee gezichten
Resultaat: 380 EUR

Houten sculptuur gesigneerd Appel 20e eeuw, olieverf op paneel, happy familie 72x74x10cm. Cond.: G

Collier GG met Nefriet
Resultaat: 375 EUR

Collier GG 585/000, met vele ovale steentjes nefriet gezet in ovale kastjes. ca. 9 gr. Lengte 41 cm

Bloedkoraalcollier met GG slot
Resultaat: 375 EUR

Bijzonder mooi bloedkoralen collier 3 rijen, cylindervormige kralen. Aan de kralen zit een groot GG slot, 585/000, 5,2x3,2cm. De sluiting bestaat een filigrain ondergrond met daarop diverse ronde appl...

Schilderij, stilleven
Resultaat: 375 EUR

J.g. ter ....... 1831, olieverf op linnen, vaas met bloemen 53,5x40,5cm. Cond.: G

Schilderijtje, heilig
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus na kruisafname met diverse figuren in renaissance stijl eiken lijst 47x40x7cm.

Console met kinderhoofd
Resultaat: 375 EUR

Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G

Friese staartklok
Resultaat: 375 EUR

Prachtige antieke Friese staartklok met maanstand, wekker en dag-aanduiding. Originele kleur en latoen-koperen spiegels. Mooi uurwerk met mooie beschildering 148x41x21cm. Cond.: G

Mahonie biedermeier secretaire
Resultaat: 375 EUR

Duitse laat-Biedermeier mahoniefineer op eiken secretaire met afneembare kop ca. 1840. Geheel in goede staat zonder scheuren, looplijsten goed. Oudere restauratie zijkanten onder (fineer) 152x110x57cm...

Kuifkast
Resultaat: 375 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten kuifkast met getoogde deuren, lades en schappen achter de deuren. Originele kroon en tollen. A-symmetrische panelen met mooi lijstwerk. In zeer goede originele staat...

Beeld, lamp en gemsen
Resultaat: 375 EUR

Apart Art Deco lamp met gemsen op glazen rots ca. 1930. (glas wordt verlicht). Geheel staande op rood-marmeren voet. Onderaan de voet mist een stukje marmer 35x43x14cm. Cond.: R

2 Gemberpotten
Resultaat: 375 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.

Zilveren sauciere, groot
Resultaat: 370 EUR

Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.

Petroleumlamp
Resultaat: 370 EUR

Grote originele antieke hangpetroleumlamp met majolica pot en originele gebloemde kap, prachtig gietwerk. In zeer goede originele staat. 64xø45cm.

Beeld, paard met bedelaar
Resultaat: 360 EUR

Groot vurenhouten gesneden beeld ca. 1930, voorstellend een edelman op paard met bedelaar 68x43x22cm. Cond.: G

Zilveren reisbestek
Resultaat: 350 EUR

Zilveren reisbestek in speciaal daarvoor gemaakt lederen etui, ca. 1762,Lepel MT: Johannes Gelb ca. 1747/1749 Mes MT: Johannes Engelbarcht ca. 1740, beiden Augsburg (D) 24x5x3cm.

Schilderij, landschap
Resultaat: 350 EUR

Ondfuidelijk gesigneered ca. 1930 (Belgische School?), olieverf op paneel, boerin met koe bij rivier 60x80cm. Cond.: G

Kroonluchter met prismen
Resultaat: 350 EUR

Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..

Bronzen beeld, vrouw
Resultaat: 350 EUR

Bronzen figuur ca. 1910 voorstellend een naakte staande vrouw met lang haar. Geheel staand op marmeren voet, gesigneerd E. Schlipt? 1913. Chip van marmeren voet af 37x10x11cm. Cond.: G

Jardiniere ca. 1960
Resultaat: 350 EUR

Grote Duits porseleinen jardieniere ,2e helft 20e eeuw, Thuringen. Handbeschilderd met staande putto en opgewerkte bloemen. Prachtige beschildering, op bodem gesigneerd E.Bierling. 18x42x28 cm., Cond....

Horloge GG Eusi
Resultaat: 330 EUR

Dameshorloge, GG, 585/000, merk Eusi, vierkant model met opengwerkte band. Mechanisch. Lengte 17,5 cm. ca 22,75 gr.

Peter van Brakem, knotwilgen
Resultaat: 325 EUR

Peter van den Braken, Eindhoven 1896-1979, olieverf op linnen, Knotwilgen, 52x71cm., Cond.:G

Ovaal barok schilderij
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

Rudolf Hermanns Duitse School ( 1860-1935), olieverf op linnen, landschap 100x80cm.

Strand, boten
Resultaat: 325 EUR

P. Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuit en figuren 30x40cm. Cond.: G

Marmeren pendule
Resultaat: 325 EUR

Franse pendule ca. 1870 in Louis Seize stijl met 8-daags uurwerk, gemerkt A.D. Mougin. De pendule is in originele staat 44x27x10cm. Cond.: G

Grunder tafelklok
Resultaat: 325 EUR

Grote notenhouten Junghans tafelklok met origineel brons ca. 1880 Grunderzeit. 8-Daags uurwerk met kwartierslag en dubbele gong. In goede originele staat 55x30x19cm. Cond.: G

Vrijslinger
Resultaat: 325 EUR

Mooie antieke Duitse eikenhouten vrijslinger, ca.1880 Grunderzeit, gemerkt G.W., In goede originele staat met originele kroon en tollen, met half-uur slag,96x41x20cm.

Dubbel Afrikaans beeld
Resultaat: 325 EUR

Antiek Afrikaans brons gegoten beeld van twee mannen met voorwerpen in de handen ca. 1900? 40x22x13cm. Cond.: G

Ronde ivoren doos
Resultaat: 325 EUR

Ivoren dekseldoos 19e eeuw met romantische voorstelling en bloemendecor aan de zijde en onderkant. 3xø8cm. Cond.: G

4x Zilver China
Resultaat: 320 EUR

Vier zilveren munten China

Zilveren schaal, groot
Resultaat: 300 EUR

Zilveren ajourgezaagde mand met geschulpte parelrand 835/000, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage, ca. 420 gr., 27.5x22.5x8cm./, Cond.:U

Jan Cremer, litho tulpen
Resultaat: 300 EUR

Jan Cremer (1940 - ) 31/121, lihtografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G

Jan Cremer, litho tulpen
Resultaat: 300 EUR

Jan Cremer (1940 - ) 31/125, lithografie op papier, tulpen 72x55cm. Cond.: G

Balinees meisje, ongesigneerd
Resultaat: 300 EUR

Restsignatuur onduidelijk, olieverf op paneel, Balinees meisje 25x20cm. Cond.: G

Pastel, naakt
Resultaat: 300 EUR

Steinlen, Duitse School, pastel op papier, vrouwelijk naakt 20x34cm. Cond.: G

Bronzen vaas, Historisme
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen Historisme pronkvaas (cachepot) van tweekleurig brons ca. 1880. Duits of Frans met leeuwekoppen aan de grepen. In goede originele staat 38x41xø26cm.

Engelse secretaire
Resultaat: 300 EUR

Eikenhouten Engelse schrijfsecretaire ca. 1800 in goede originele staat. Beslag van latere datum. Bandintarsia in de schuine klep verwerkt 107x100x51cm. Cond.: G

Grote petroleumlamp
Resultaat: 285 EUR

Bijzondere Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met prachtig zweepslagmotief, gietwerk en prismaglazen stenen. Antieke beschilderde glazen kap en 3 kaarskandelaars 70x60x60cm( twee kettingen gebroke...

Heyboer
Resultaat: 280 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, spetterkip 20x27cm. Cond.: G

Art Deco lamp
Resultaat: 280 EUR

Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G

Staande comtoise klok
Resultaat: 280 EUR

Franse 19e eeuwse staande comtoise klok met origineel beschilder klokkast in zeer goede originele staat. "Dupupet a Darney" 234x45x23cm. Cond.: G

Empire spiegel
Resultaat: 280 EUR

Empire spiegel ca. 1820 mahoniehout fineer. Grote latoenkoperen applicatie voorstellend DIana met hoorn des overvloeds. In goede originele staat 147x72cm.

Imari scheerbekken
Resultaat: 280 EUR

Antiek Japans imari scheerbekken 1e helft 19e eeuw mewt goud-en bloemdecor. In zeer goede staat 7.5x35x29cm., Cond.:G

Collier parel aquamarijn
Resultaat: 275 EUR

Zoetwaterparelcollier met kleine aquamarijnkraaltjes, om en om, met WG hanger met diamant oudslijpsel , in spiegelchaton met WG sluiting met parel. Lengte 42 cm

Zilveren fruitschaal
Resultaat: 275 EUR

Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U

8 Zilv. Chin. munten
Resultaat: 275 EUR

Acht diverse zilveren Chinese munten

Indisch kanon
Resultaat: 275 EUR

Oosters bronzen kanon ca., 1900 of ouder 76x16x36cm. Cond.: G

Bing spoorwegstation
Resultaat: 275 EUR

Twee delen blikken spoorweg speelgoed Duitsland; 1x vroeg GBN (Bing) spoorwegstation ca. 1910 met originele lithografie in redelijke staat 21x26x17cm. en 1x spoorwegsein met dubbele bel ongemerkt in r...

Amsterdamse schoolklok
Resultaat: 275 EUR

Prachtige messing art-deco klok met beschilderde messing wijzerplaat ca. 1920, 8-daags uurwerk met gongslag. In geheel originele staat. 26x33x18cm.

Boulle speeltafel
Resultaat: 275 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle techniek speeltafel met koper inlegwerk. Blad licht beschadigd, verder in goede originele staat 79x85x46cm. Cond.: G

Gedraaide zuil
Resultaat: 275 EUR

Piedestal ca. 1920 van notenhout met getorste voet staand op bloemvormige bewerkte voet 103xø36cm.

Gedraaide zuil
Resultaat: 275 EUR

Piedestal ca. 1920 met getorste voet staand op drie leeuwepoten (eiken met beuken) 94x38cm. Cond.: G

Lederen bank L.P.
Resultaat: 275 EUR

Notenhouten Louis Philippe bank ca. 1870 met kroon. Bekleed met bruin leer. het meubel is in goede staat 120x180x87cm.

Wit heilig beeld, 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Heilig houten beeld 18e eeuw barok Duitsland, gedeeltelijk gerestaureerd 29x10x9cm. Cond.: R

Groot beeld, gaper
Resultaat: 275 EUR

Grote oude houtgesneden handbeschildere apothekers Gaper 20e eeuw 52x32x25cm. Cond.: G

Porseleinen Goebel hond
Resultaat: 275 EUR

Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., Cond.:G

2 Satsuma vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee keramieken Satsuma vazen met bloemendecor en musicerende geisha's met gouddecor 25xø14cm. Cond.: G

Porseleinen pendule
Resultaat: 260 EUR

Frans porseleinen pendule met 3 musicerende putti en gouddecor. 8-Daags uurwerk, wijzerplaat is gesigneerd F.L. Huissier, St. Georges de Reintenbault. In goede staat 46x38x18cm. Cond.: G

Zilveren lepeldoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren lepeldoos geheel geribbeld op 4 geribbelde bolpootjes. Fraaie gravering aan binnenzijde deksel en blauwe veloursbekleding. MT:. H. van Halteren Schoonhoven 835/000 anno 1837, ca. 166gr. 12,5x...

66x Chinees divers
Resultaat: 250 EUR

Zesenzestig diverse munten China

Piet Cottaar
Resultaat: 250 EUR

Piet Cottaar (1878 Delft - 1950 Rotterdam), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Leo Vierhout, boerderij Delden
Resultaat: 250 EUR

Leo Vierhout, olieverf op linnen, Provence 50x70cm. Cond.: G

Anton Heyboer, bruid
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer, dekkende waterverf op papier, bruid 39x30cm. Cond.: G

Sigarendoosje Humidor
Resultaat: 250 EUR

Antieke Humidor, ca. 1880, notenfineer met intarsia, met 4 schuiflades om sigaren in te leggen. In zeer goede originele staat. 19x28x19 cm.

Dagobert Duck
Resultaat: 250 EUR

Grote kunststoffen Dagobert Duck 50-er/60-er jaren. Lichte cracele bij snavel 46x52x33cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen pendulestel ca. 1950, met 8-daags uurwerk, wijzerplaat met emaille cartouches (cartouche nr. 11 mist) en twee kandelaars 6-lichts. In goede staat. 61x36x15 en 68x30x30cm.

Tafelklok, WM
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met Westminster slagwerk. Uurwerk gemerkt Würtemberg met kwartierslag (uurwerk moet worden gereinigd). In goede originele staat 48x33x21cm. Cond.: G

Tafeltje, gevleugelde voeten
Resultaat: 250 EUR

Antiek Renaissance stijl bijzettafel met gevleugelde engelen op de poten verwerkt en 1 grote putti centraal. Rondom bewerkt met klauwpoten. Goudkleurig geschilderd met blauwe stof in het blad. 73xø60c...

Mahonie vitrine
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe vitrinekast met originele tollen, kroon, glas en lade. In goede originele staat 199x110x43cm.

Oude piedestal
Resultaat: 250 EUR

Oude piedestal ca. 1920 met getorste zuil (notenhout?) 106xø40cm. Cond.: G

Egyptisch kleed 410x300
Resultaat: 250 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed, creme/bruin/grijs/oker in goede staat 290x430cm. Cond>: G