Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren deel, icoon 271
Zilveren deel, icoon

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Frans Oerder, bloemen 1019
Frans Oerder, bloemen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Ype Wenning, Delftse vaart 1038
Ype Wenning, Delftse vaart

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Ikoon, moeder Gods 1284
Ikoon, moeder Gods

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lederset Engeland 4040
Lederset Engeland

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Vleugel, Lyra Wien 4018
Vleugel, Lyra Wien

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Zilveren varken 168
Zilveren varken

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Damesportret 17e eeuw 1426
Damesportret 17e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2 Ivoren beelden 6014
2 Ivoren beelden

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Leo Eland, Indisch landschap 1130
Leo Eland, Indisch landschap

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schilderij 1305
Schilderij

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Tekening, Anton Mauve 1419
Tekening, Anton Mauve

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Viool 2210
Viool

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Dressoir met beelden 4001
Dressoir met beelden

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Dressoir, beelden zijkanten 4003
Dressoir, beelden zijkanten

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Kussenkast 4016
Kussenkast

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schilderij, koeien 1042
Schilderij, koeien

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Zweden, 4 Daler 700
Zweden, 4 Daler

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
30 Zilv. Chin. munten 706
30 Zilv. Chin. munten

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
John F. Hulk, schapen 1062
John F. Hulk, schapen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Jan te Wierik 1134
Jan te Wierik

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Vitrine met snijwerk 4002
Vitrine met snijwerk

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Tafel met 6 stoelen 4006
Tafel met 6 stoelen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Jade collier 331
Jade collier

Resultaat:

575 EUR