Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Glazen 18e eeuw 5500
2 Glazen 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
9 Deel glas 5547
9 Deel glas

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Kristallen bowlset 5501
Kristallen bowlset

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Karaffen 5519
2 Karaffen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Jugendstil vazen 5512
2 Jugendstil vazen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Art Deco Copier 5535
Art Deco Copier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Art Deco vaas, groen 5508
Art Deco vaas, groen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vaas naar Galle 5505
Vaas naar Galle

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Art Deco vaas ca. 1930 5524
Art Deco vaas ca. 1930

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
10 Roemers 5557
10 Roemers

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Spijkerbol + Bolvaas 5583
Spijkerbol + Bolvaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Glas-in-lood 5511
Glas-in-lood

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen Art Deco lampekap 5518
Glazen Art Deco lampekap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen vaas 5533
Glazen vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen glaswerk 19e eeuw 5545
5 Delen glaswerk 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Krist. odeurspuit 5517
Krist. odeurspuit

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Pot + stopfles 5525
Pot + stopfles

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Amandelgesl. karaf 5532
Amandelgesl. karaf

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Goebel kristal 5551
4x Goebel kristal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
9 Deel kristal/glas 5555
9 Deel kristal/glas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Opaline vaas 5516
Opaline vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Ronde opaline doos 5521
Ronde opaline doos

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kristallen kaasstolp 5540
Kristallen kaasstolp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Glazen kandelaars 5543
4 Glazen kandelaars

Resultaat:

35 EUR