Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen naakt, groot 5001
Bronzen naakt, groot

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Bronzen sieradendoos 5000
Bronzen sieradendoos

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Grote bronzen krijger 5018
Grote bronzen krijger

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Albast, vrouw in mand 5020
Albast, vrouw in mand

Resultaat:

790 EUR

Verkocht
Bronzen lamp, hert 5003
Bronzen lamp, hert

Resultaat:

570 EUR

Verkocht
Man met zwaard 5016
Man met zwaard

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Jugendstil plaquettes 5002
Jugendstil plaquettes

Resultaat:

510 EUR

Verkocht
Bronzen buste, vrouw 5058
Bronzen buste, vrouw

Resultaat:

490 EUR

Verkocht
Houten beeldengorep, bedelaar 5014
Houten beeldengorep, bedelaar

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Heilig beeld, 17e eeuw 5065
Heilig beeld, 17e eeuw

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Beeld, lamp en gemsen 5104
Beeld, lamp en gemsen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Beeld, paard met bedelaar 5034
Beeld, paard met bedelaar

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, vrouw 5041
Bronzen beeld, vrouw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Dubbel Afrikaans beeld 5095
Dubbel Afrikaans beeld

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Wit heilig beeld, 18e eeuw 5067
Wit heilig beeld, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Groot beeld, gaper 5083
Groot beeld, gaper

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Beeld, Garnier 5055
Beeld, Garnier

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Beeld, man met paard 5017
Beeld, man met paard

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Snijwerk India 5064
Snijwerk India

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Marmeren beeld 5089
Marmeren beeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen kat 5036
Bronzen kat

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Madonna figuur 5125
Madonna figuur

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Samac beeld 5112
Samac beeld

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
3 Delen hout, Empire 5096
3 Delen hout, Empire

Resultaat:

160 EUR