Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Corpus met polychrome, 18e eeuw 5122
Corpus met polychrome, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Corpus met polychrome, 18e eeuw 5123
Corpus met polychrome, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen uil 5313
Bronzen uil

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Albasten Chinees ca. 1900 5052
Albasten Chinees ca. 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Groot beeld, gaper 5087
Groot beeld, gaper

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen vogeltje 5093
Bronzen vogeltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen uil 5213
Bronzen uil

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen vogel op tak 5081
Bronzen vogel op tak

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
3 Bronzen vogeltjes 5028
3 Bronzen vogeltjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Heilig beeld 5105
Heilig beeld

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Beelden, gapers 5082
2 Beelden, gapers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Bronzen boedha 5005
Bronzen boedha

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Vroege cherubijn ornamenten 5130
4 Vroege cherubijn ornamenten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lampevoet, dag/nacht 5044
Lampevoet, dag/nacht

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tinkleurig beeld 5040
Tinkleurig beeld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5 Marmeren uiltjes 5051
5 Marmeren uiltjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Compositie metalen figuur 5118
Compositie metalen figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Corpus 18e eeuw, been 5131
Corpus 18e eeuw, been

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kleine grenen Corpus 5127
Kleine grenen Corpus

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen boedha 5057
Bronzen boedha

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Comp.metalen figuur 5114
Comp.metalen figuur

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Jugendstil buste 5116
Jugendstil buste

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Corpus lindenhout, 18e eeuw 5132
Corpus lindenhout, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Bronzen figuren 5134
2 Bronzen figuren

Resultaat:

15 EUR