15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Icoon 20e eeuw 1155
Icoon 20e eeuw

420 EUR

Blok van der Velde 1297
Blok van der Velde

415 EUR

Jan Korthals, stilleven 1026
Jan Korthals, stilleven

400 EUR

Paneel 19e eeuw, J.C. Jansen 1861 1068
Paneel 19e eeuw, J.C. Jansen 1861

400 EUR

Twee gezichten 1259
Twee gezichten

380 EUR

Schilderij, stilleven 1051
Schilderij, stilleven

375 EUR

Schilderijtje, heilig 1140
Schilderijtje, heilig

375 EUR

Schilderij, landschap 1364
Schilderij, landschap

350 EUR

Peter van Brakem, knotwilgen 1006
Peter van Brakem, knotwilgen

325 EUR

Ovaal barok schilderij 1127
Ovaal barok schilderij

325 EUR

Schilderij 1221
Schilderij

325 EUR

Strand, boten 1286
Strand, boten

325 EUR

Jan Cremer, litho tulpen 1151
Jan Cremer, litho tulpen

300 EUR

Jan Cremer, litho tulpen 1152
Jan Cremer, litho tulpen

300 EUR

Balinees meisje, ongesigneerd 1231
Balinees meisje, ongesigneerd

300 EUR

Pastel, naakt 1363
Pastel, naakt

300 EUR

Heyboer 1253
Heyboer

280 EUR

Piet Cottaar 1061
Piet Cottaar

250 EUR

Leo Vierhout, boerderij Delden 1137
Leo Vierhout, boerderij Delden

250 EUR

Anton Heyboer, bruid 1182
Anton Heyboer, bruid

250 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1233
Onduidelijk gesigneerd

245 EUR

C. Cornelisz, stilleven rozen 1266
C. Cornelisz, stilleven rozen

225 EUR

Schilderij Mahnce, stilleven 1275
Schilderij Mahnce, stilleven

225 EUR

Pit van Loo, groot 1424
Pit van Loo, groot

225 EUR