Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen hanglamp 2009
Bronzen hanglamp

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Bureauset onyx 2045
Bureauset onyx

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2005
Bronzen hanglamp

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Tafel presenteertableaus 2001
Tafel presenteertableaus

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Hollandse bakbarometer 2184
Hollandse bakbarometer

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2000
Bronzen hanglamp

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Viool 2210
Viool

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Bronzen kanon, 19e eeuw 2068
Bronzen kanon, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp, viskoppen 2014
Bronzen hanglamp, viskoppen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Openhaard bokken 2107
Openhaard bokken

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Jacht-troffee Kenia 2226
Jacht-troffee Kenia

Resultaat:

445 EUR

Verkocht
2 Bronzen hanglampen 2007
2 Bronzen hanglampen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2 Art Deco wandlampen 2008
2 Art Deco wandlampen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Console met kinderhoofd 2213
Console met kinderhoofd

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Petroleumlamp 2089
Petroleumlamp

Resultaat:

370 EUR

Verkocht
Kroonluchter met prismen 2002
Kroonluchter met prismen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen vaas, Historisme 2013
Bronzen vaas, Historisme

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote petroleumlamp 2098
Grote petroleumlamp

Resultaat:

285 EUR

Verkocht
Art Deco lamp 2055
Art Deco lamp

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Indisch kanon 2038
Indisch kanon

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Sigarendoosje Humidor 2023
Sigarendoosje Humidor

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Dagobert Duck 2039
Dagobert Duck

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Paarden leder 2003
Paarden leder

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Bordenrek 2359
Bordenrek

Resultaat:

225 EUR