15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Weegschaal 2176
Weegschaal

200 EUR

Molensteen 2291
Molensteen

200 EUR

Vuurvergulde kandelaar 2006
Vuurvergulde kandelaar

190 EUR

2 Vazen. Chinees brons 2144
2 Vazen. Chinees brons

190 EUR

Grote Tiffany stijl lamp 2034
Grote Tiffany stijl lamp

180 EUR

Hertenvanger 18e eeuw 2302
Hertenvanger 18e eeuw

180 EUR

Haardstel, div. soorten 2113
Haardstel, div. soorten

170 EUR

Plaquettes 2011
Plaquettes

165 EUR

Icoon, drieluik 2049
Icoon, drieluik

160 EUR

Barok wandconsole 2061
Barok wandconsole

160 EUR

Grote petroleumlamp 2092
Grote petroleumlamp

160 EUR

Lamp, leeuw 2154
Lamp, leeuw

160 EUR

Accordeon Hohner 2202
Accordeon Hohner

160 EUR

2 Kandelaars 2020
2 Kandelaars

150 EUR

Majolica kandelaar 2030
Majolica kandelaar

150 EUR

Reis Schrijfsecretaire 2048
Reis Schrijfsecretaire

150 EUR

3 Krissen 2070
3 Krissen

150 EUR

Haardplaat 2106
Haardplaat

150 EUR

Engelse samovaar 2282
Engelse samovaar

150 EUR

Beeld als petroleumlamp 2022
Beeld als petroleumlamp

140 EUR

2 Plated kandelaars 2401
2 Plated kandelaars

140 EUR

Engelse samovaar 2041
Engelse samovaar

130 EUR

Koperen Jugendstil pot 2015
Koperen Jugendstil pot

120 EUR

Kachel 2101
Kachel

120 EUR