Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Zilveren bonbonmand 243
Zilveren bonbonmand
Startprijs 180 EUR
Zilveren (gebak)mes 245
Zilveren (gebak)mes
Startprijs 60 EUR
3 Mosterdpotten met lepels 246
3 Mosterdpotten met lepels
Startprijs 120 EUR
Zilveren suikertafel 247
Zilveren suikertafel
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse zilveren snuifdoos 248
18e Eeuwse zilveren snuifdoos
Startprijs 300 EUR
Zilveren miniatuur kookpot 249
Zilveren miniatuur kookpot
Startprijs 100 EUR
Zilveren miniatuur spaarpot 250
Zilveren miniatuur spaarpot
Startprijs 70 EUR
6x Mes met zilveren heft 251
6x Mes met zilveren heft
Startprijs 80 EUR
Zilveren melkkan 258
Zilveren melkkan
Startprijs 100 EUR
Friese bruidskaraf met zilver 259
Friese bruidskaraf met zilver
Startprijs 150 EUR
Zilveren tabakspot & comfoor 260
Zilveren tabakspot & comfoor
Startprijs 400 EUR
18e Eeuws glas op zilveren voet 261
18e Eeuws glas op zilveren voet
Startprijs 600 EUR
Zilveren mosterdpot/blauw glas 263
Zilveren mosterdpot/blauw glas
Startprijs 375 EUR
Friese schaar 264
Friese schaar
Startprijs 80 EUR
2 Lakstempels 265
2 Lakstempels
Startprijs 100 EUR
Zilveren slatang 267
Zilveren slatang
Startprijs 150 EUR
Zilveren geboortelepel 269
Zilveren geboortelepel
Startprijs 150 EUR
Zilveren vork 270
Zilveren vork
Startprijs 150 EUR
2 Zoutvaten op zilveren voet 273
2 Zoutvaten op zilveren voet
Startprijs 140 EUR
Odeurflacon met goud 274
Odeurflacon met goud
Startprijs 180 EUR
Zilveren inktstel 275
Zilveren inktstel
Startprijs 150 EUR
Zilveren rammelaar 276
Zilveren rammelaar
Startprijs 180 EUR
Suikerbak op zilveren voet 279
Suikerbak op zilveren voet
Startprijs 140 EUR
Inktpot met zilverwerk 280
Inktpot met zilverwerk
Startprijs 100 EUR