Zoeken

Mahonie secretaire (empire) 4000
Mahonie secretaire (empire)
Startprijs 500 EUR
Armleunstoel (mahonie) 4001
Armleunstoel (mahonie)
Startprijs 100 EUR
Louis Seize linnenkabinet 4002
Louis Seize linnenkabinet
Startprijs 500 EUR
Orgelgebogen porseleinkast, 1880 4003
Orgelgebogen porseleinkast, 1880
Startprijs 1.000 EUR
Kersen vitrinekast 4004
Kersen vitrinekast
Startprijs 450 EUR
Marqueterie bureau 4005
Marqueterie bureau
Startprijs 3.500 EUR
17e Eeuwse renaissance kast 4006
17e Eeuwse renaissance kast
Startprijs 800 EUR
Orgelgebogen kabinet, 1750 4007
Orgelgebogen kabinet, 1750
Startprijs 900 EUR
Paar boulle nachtkastjes 4008
Paar boulle nachtkastjes
Startprijs 900 EUR
Bibliotheekkast, 1880 4009
Bibliotheekkast, 1880
Startprijs 250 EUR
Tuinbank (rood) 4010
Tuinbank (rood)
Startprijs 375 EUR
Vitrinekast met kruisvoet 4011
Vitrinekast met kruisvoet
Startprijs 800 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4012
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 250 EUR
Spa badkuip van hout 4013
Spa badkuip van hout
Startprijs 250 EUR
Vertico met opzet, 1880 4014
Vertico met opzet, 1880
Startprijs 350 EUR
Eiken topbureau, 1760 4015
Eiken topbureau, 1760
Startprijs 300 EUR
Kastje met intarsia 4016
Kastje met intarsia
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten topbureau, 1880 4017
Wortelnoten topbureau, 1880
Startprijs 4.000 EUR
Kersen vitrinekast 4018
Kersen vitrinekast
Startprijs 600 EUR
Hollandse kussenkast 4019
Hollandse kussenkast
Startprijs 300 EUR
Wandtafel met leeuwenkoppen 4020
Wandtafel met leeuwenkoppen
Startprijs 750 EUR
Grote vergulde spiegel, 189 x 120 cm. 4021
Grote vergulde spiegel, 189 x 120 cm.
Startprijs 400 EUR
Antieke ladencommode 4022
Antieke ladencommode
Startprijs 100 EUR
Orgelgebogen commode 4023
Orgelgebogen commode
Startprijs 120 EUR