Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

van Dongen, Hollands poldergezicht 1320
van Dongen, Hollands poldergezicht
Startprijs 90 EUR
K. Räder, Abstract 1321
K. Räder, Abstract
Startprijs 50 EUR
J.A. Mondt, Stilleven 1322
J.A. Mondt, Stilleven
Startprijs 80 EUR
Hogerwaard, Boerderij 1323
Hogerwaard, Boerderij
Startprijs 60 EUR
M. Brusse, Volcano Bowl 1324
M. Brusse, Volcano Bowl
Startprijs 50 EUR
Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform 1327
Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Startprijs 80 EUR
2x Antieke kopergravure 1328
2x Antieke kopergravure
Startprijs 80 EUR
Duitse School, Jongen met hond 1329
Duitse School, Jongen met hond
Startprijs 120 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Platbodem in sloot 1330
Onduidelijk gesigneerd, Platbodem in sloot
Startprijs 50 EUR
2x J.A. Smit, (JAS), Mokum Red/Bellona 1332
2x J.A. Smit, (JAS), Mokum Red/Bellona
Startprijs 40 EUR
H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen 1335
H.F. ter Beek, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
B.H. Bolink, Twentse boerderij in landschap 1339
B.H. Bolink, Twentse boerderij in landschap
Startprijs 100 EUR
Josien Brenneker, Printed Art no. 5 1340
Josien Brenneker, Printed Art no. 5
Startprijs 60 EUR
Betsy van Gelderen - Dom, Bloemstilleven 1341
Betsy van Gelderen - Dom, Bloemstilleven
Startprijs 100 EUR
Soeyono, Indonesisch landschap 1342
Soeyono, Indonesisch landschap
Startprijs 80 EUR
J. Klein, Poldergezicht 1343
J. Klein, Poldergezicht
Startprijs 60 EUR
Miniatuur beschildering 1344
Miniatuur beschildering
Startprijs 60 EUR
H.E. Roodenburg, Boerderij met kapel 1349
H.E. Roodenburg, Boerderij met kapel
Startprijs 60 EUR
G. Clausen, Dames portret 1351
G. Clausen, Dames portret
Startprijs 80 EUR
A. Durand-Rosé, Interieur met figuren 1352
A. Durand-Rosé, Interieur met figuren
Startprijs 100 EUR
Antiek Duits meisjesportret, 1900 1353
Antiek Duits meisjesportret, 1900
Startprijs 40 EUR
Cjab, Portret  Beethoven 1355
Cjab, Portret Beethoven
Startprijs 80 EUR
Ongesign., Vrouw met demonen 1356
Ongesign., Vrouw met demonen
Startprijs 80 EUR
Monogram J.G.S., Vissersdorp in de duinen 1357
Monogram J.G.S., Vissersdorp in de duinen
Startprijs 60 EUR