Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Mahonie commode, 1840 4092
Mahonie commode, 1840
Startprijs 120 EUR
Mahonie trumeau 4094
Mahonie trumeau
Startprijs 250 EUR
Eiken standaard 4099
Eiken standaard
Startprijs 50 EUR
TV meubel 4102
TV meubel
Startprijs 50 EUR
Mahoniehouten tafel, 1860 4103
Mahoniehouten tafel, 1860
Startprijs 140 EUR
Wortelnoten secretaire 4104
Wortelnoten secretaire
Startprijs 100 EUR
Antiek kistje met familie wapens 4105
Antiek kistje met familie wapens
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse dekenkist 4106
18e Eeuwse dekenkist
Startprijs 100 EUR
2x Houten piedestal met marmer 4108
2x Houten piedestal met marmer
Startprijs 500 EUR
2x Chinese hocker 4111
2x Chinese hocker
Startprijs 120 EUR
Eiken kabinet 4114
Eiken kabinet
Startprijs 250 EUR
Spiegel, H 83 x B 59 cm. 4116
Spiegel, H 83 x B 59 cm.
Startprijs 40 EUR
Mahonie biedermeier kast 4119
Mahonie biedermeier kast
Startprijs 400 EUR
2x Mahonie tafeltje 4121
2x Mahonie tafeltje
Startprijs 60 EUR
Hollands Louis Quinze secretaire 4124
Hollands Louis Quinze secretaire
Startprijs 700 EUR
Spiegel, H 90 x B 70 cm. 4126
Spiegel, H 90 x B 70 cm.
Startprijs 40 EUR
Barok secretaire 4128
Barok secretaire
Startprijs 400 EUR
19e Eeuwse porseleinkast 4130
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 600 EUR
Duitse console, 1880 4132
Duitse console, 1880
Startprijs 80 EUR
Wortelnoten vertico, 1880 4133
Wortelnoten vertico, 1880
Startprijs 250 EUR
Gründer penantkast, 1880 4134
Gründer penantkast, 1880
Startprijs 200 EUR
Armleunstoel 4135
Armleunstoel
Startprijs 120 EUR
Tuintafel 4136
Tuintafel
Startprijs 50 EUR
Stel Chinese hockers, H 93 cm. 4137
Stel Chinese hockers, H 93 cm.
Startprijs 200 EUR