Zoeken

17e Eeuwse schijfkandelaar 2096
17e Eeuwse schijfkandelaar
Startprijs 170 EUR
2x Bronzen schijfkandelaar, H 28 cm. 2097
2x Bronzen schijfkandelaar, H 28 cm.
Startprijs 80 EUR
Groninger tinnen kraankan 2098
Groninger tinnen kraankan
Startprijs 60 EUR
Tinnen kan (Rembrandt) 2099
Tinnen kan (Rembrandt)
Startprijs 600 EUR
5 Delen divers antiek 2100
5 Delen divers antiek
Startprijs 50 EUR
2x Figuurlijke kandelaar 2101
2x Figuurlijke kandelaar
Startprijs 300 EUR
2x Kandelaar/lamp 2102
2x Kandelaar/lamp
Startprijs 70 EUR
Neo-gotische kandelaar, H 66 cm. 2103
Neo-gotische kandelaar, H 66 cm.
Startprijs 70 EUR
Joodse kandelaar 2104
Joodse kandelaar
Startprijs 200 EUR
2x Kaarskandelaar, H 48 cm. 2105
2x Kaarskandelaar, H 48 cm.
Startprijs 60 EUR
Grote kaarskandelaar (vuurverguld) 2106
Grote kaarskandelaar (vuurverguld)
Startprijs 300 EUR
2x Wandkandelaar 2107
2x Wandkandelaar
Startprijs 50 EUR
1x Wandkandelaar 2108
1x Wandkandelaar
Startprijs 50 EUR
3-Armige wandkandelaar 2109
3-Armige wandkandelaar
Startprijs 100 EUR
Gallé stijl lamp 'Dragonfly' 2110
Gallé stijl lamp 'Dragonfly'
Startprijs 250 EUR
Jugendstil-stijl hanglamp (Tiffany-stijl) 2111
Jugendstil-stijl hanglamp (Tiffany-stijl)
Startprijs 70 EUR
Tiffany-stijl lamp, H 51 cm. 2112
Tiffany-stijl lamp, H 51 cm.
Startprijs 60 EUR
2x Grote buiten-wandlamp 2113
2x Grote buiten-wandlamp
Startprijs 80 EUR
A'damse School lamp 2114
A'damse School lamp
Startprijs 120 EUR
2x Putti lamp, H 34 cm. 2115
2x Putti lamp, H 34 cm.
Startprijs 100 EUR
2x Schemerlamp, H 75 cm. 2116
2x Schemerlamp, H 75 cm.
Startprijs 60 EUR
Japanse tafellamp, H 53 cm. 2117
Japanse tafellamp, H 53 cm.
Startprijs 60 EUR
Tafellamp, 1920 2118
Tafellamp, 1920
Startprijs 80 EUR
3-Armige messing wandlamp 2119
3-Armige messing wandlamp
Startprijs 80 EUR