Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Bijbel 2140
2x Bijbel
Startprijs 60 EUR
Bijbel 2142
Bijbel
Startprijs 150 EUR
3x Antiquarisch boek 2144
3x Antiquarisch boek
Startprijs 50 EUR
Antiquarisch boek 'Hedendaagse penningkunde' 1732 2145
Antiquarisch boek 'Hedendaagse penningkunde' 1732
Startprijs 200 EUR
Gestoken (bijbelse) plaquette 43 x 39 cm. 2146
Gestoken (bijbelse) plaquette 43 x 39 cm.
Startprijs 700 EUR
Pop Art paspop 2148
Pop Art paspop
Startprijs 1.000 EUR
Pop Art paspop 2149
Pop Art paspop
Startprijs 1.000 EUR
Anatomie figuur (man) 2153
Anatomie figuur (man)
Startprijs 400 EUR
2x Tuinbeeld (cement) 2154
2x Tuinbeeld (cement)
Startprijs 60 EUR
5-Delig haardstel, 1900 2155
5-Delig haardstel, 1900
Startprijs 60 EUR
2x Empire-stijl coupes Ø 20 cm. 2157
2x Empire-stijl coupes Ø 20 cm.
Startprijs 140 EUR
Schwarzwalder beer, 1900 2158
Schwarzwalder beer, 1900
Startprijs 180 EUR
Afrikaanse bronzen dekselpot Ø 14,5 cm. 2159
Afrikaanse bronzen dekselpot Ø 14,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Chinese vogelkooi, 70 x Ø 36 cm. 2160
Chinese vogelkooi, 70 x Ø 36 cm.
Startprijs 50 EUR
3x Houtgesneden portre montre 2164
3x Houtgesneden portre montre
Startprijs 80 EUR
Antieke kapstok, 1900 2167
Antieke kapstok, 1900
Startprijs 60 EUR
Antieke Franse hanglamp 2172
Antieke Franse hanglamp
Startprijs 250 EUR
Lot met 3 munten 2183
Lot met 3 munten
Startprijs 60 EUR
Tafelschaal/tazza Ø 25 cm. 2186
Tafelschaal/tazza Ø 25 cm.
Startprijs 70 EUR
Lot cloisonné (3x) 2188
Lot cloisonné (3x)
Startprijs 80 EUR
2x Houten boekensteun 2189
2x Houten boekensteun
Startprijs 60 EUR
Borduurwerk Ø 36 cm. 2192
Borduurwerk Ø 36 cm.
Startprijs 50 EUR
Wijwaterhouder 2193
Wijwaterhouder
Startprijs 80 EUR
2x Marmeren coupe, H 25 cm 2196
2x Marmeren coupe, H 25 cm
Startprijs 50 EUR