Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Zeldzaam lyra pendule stel, 1870 3534
Zeldzaam lyra pendule stel, 1870
Startprijs 2.250 EUR
Wandklok met barometer 3536
Wandklok met barometer
Startprijs 225 EUR
Engelse staande klok 3538
Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR
Antieke pendule, 38 cm. 3539
Antieke pendule, 38 cm.
Startprijs 300 EUR
Ossen-oog wandklok 3545
Ossen-oog wandklok
Startprijs 80 EUR
Franse pendule, 1870 3546
Franse pendule, 1870
Startprijs 70 EUR
Pendule met intarsia, 1920 3547
Pendule met intarsia, 1920
Startprijs 60 EUR
Art Deco klokkenstel 3548
Art Deco klokkenstel
Startprijs 350 EUR
Friese stoelklok 3551
Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR
Friese stoelklok 3552
Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR
Engelse Tournant klok 3553
Engelse Tournant klok
Startprijs 300 EUR
3x Schwarzwalder klok 3554
3x Schwarzwalder klok
Startprijs 120 EUR
2x Antieke Duitse klok 3556
2x Antieke Duitse klok
Startprijs 100 EUR
2x Pendule (marmer) 3557
2x Pendule (marmer)
Startprijs 100 EUR
Frans klokkenstel, 1880 3559
Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 1.500 EUR
Vuurvergulde pendule, 1860 3561
Vuurvergulde pendule, 1860
Startprijs 150 EUR
Comtoise 3565
Comtoise
Startprijs 80 EUR
Franse comtoise, 1820 3566
Franse comtoise, 1820
Startprijs 100 EUR
Franse pendule 3571
Franse pendule
Startprijs 500 EUR
Friese staartklok 3578
Friese staartklok
Startprijs 100 EUR
Neuchatelklok op console 3580
Neuchatelklok op console
Startprijs 100 EUR
Tafelklok 3582
Tafelklok
Startprijs 50 EUR
Friese kortstaartklok 3583
Friese kortstaartklok
Startprijs 50 EUR
Engelse staande klok, H 194 cm. 3587
Engelse staande klok, H 194 cm.
Startprijs 180 EUR