Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Naverkoop | Standaard veiling

Kapitale Chinese vaas op hocker
Resultaat: 2.000 EUR

Kapitale Chinees porseleinen kang xi dekselpot met hocker. 17e - 18e Eeuw. Floraal decor. Onderrand deksel beschadigd, scherven aanwezig. Afmeting vaas: H 63 cm. Afmeting hocker: H 53 cm. In redelijk/...

Witgouden choker met diamant
Resultaat: 1.900 EUR

Elegante witgouden choker, 585/000, met diamanten. Choker gemaakt uit smalle balkjes bezet met 7 briljant geslepen diamanten. De balkjes zijn verbonden door middel van ronde gladomzetting met een bril...

Jan ter Wierik, Abstract
Resultaat: 1.900 EUR

Jan te Wierik, 1990. 1954 - 2002. Abstract figuratief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 71 cm. In goede staat.

Stel antiek Delftse vazen, H 57 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Twee zeer grote antiek Delfts polychrome knobbelvazen met chinoiserie floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Chinees gouden glazuur cup Ø 9,2 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Chinees porseleinen cup met mat gouden glazuur + bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Kolenloodsen station Zuid Enschede
Resultaat: 1.800 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Kolenloodsen station Zuid Enschede. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.

2x Chinese dekselvaas, H 40,5 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi familie verte dekselvazen met zes tekens bodemmerk. Figuren in tuin decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 40,5 cm. In matig/goede s...

Chinese flambé vaas, H 28,7 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas. Paars/roze van kleur. Afmeting: H 28,7 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese vaas, H 42 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame antieke vierkante Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Bovenrand schade + gat in bodem. Afmeting: H 42 cm. In redelijke staat.

Chinese schotel Ø 13,2 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen schotel met krijger + beest decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 13,2 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 13,3 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Chinees porseleinen schotel met vogel op bloesemboom decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 13,3 cm. In goede staat.

Drie Chinese munten Ø 3,8 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Drie oude/antieke Chinese muntstukken met portretten. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.

Amsterdams staand horloge, 1740
Resultaat: 1.600 EUR

18e Eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met florale intarsia. Door Jan Gobels, Amsterdam. Met maanstand + datum aanduiding. Circa 1740. Afmeting: H 270 cm. In goede staat.

2 Fayence schalen
Resultaat: 1.600 EUR

Twee zéér grote Spaanse polychrome fayence schalen (Lebrillo) Sevilla/Triana. 18e - 19e Eeuw. Stier + haas decor. Afmeting: 15 x Ø 65 cm. / 14,5 x Ø 66,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam groot Imari kaststel
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzaam groot 5-delig Japans imari porseleinen kaststel. 18e - 19e Eeuw. Kaststel met feniks/floraal/reliëf/goud decor. Eén (smalle) vaas bovenrand gelijmd. Rest goed. Afmeting: H 44 - 53 cm.

Paar Kang Xi schotels.
Resultaat: 1.600 EUR

Een paar 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi schotels met floraal/coulissen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Chips. In redelijk/goede staat.

7x Chinees bord (set)
Resultaat: 1.600 EUR

Set van zeven zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte borden, met figuren in tuin/goud decor. Vijf borden goed. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede ...

Geelgouden armband met diamant
Resultaat: 1.500 EUR

Strakke massieve geelgouden bangle, 585/000, met een rij met 9 briljant geslepen diamanten,9x0,06 ct. De armband zijn in de bangel geplaatst. Breedte 3 mm. 48x54mm. ca 18,8 gram. De armband heeft een ...

Longines gouden horloge
Resultaat: 1.500 EUR

Geelgouden horloge, 750/000, Longines, dameshorloge met een ronde kast en en grove zware gevlochten gouden band, verlengd. ø 18 mm. Lengte 18 cm. Netto goudgewicht 40 gram. Mechanisch. Werkend. In goe...

Grote Wanli schotel Ø 36 cm.
Resultaat: 1.500 EUR

Antiek Chinees porseleinen Wanli schotel met figuren decor. Kraakporselein. In zeldzame perfecte staat. Afmeting: Ø 36 cm.

Chinese brushpot van jade
Resultaat: 1.500 EUR

Chinese brushpot van jade, met figuren in bos decor + tekst + signatuur. Afmeting: 15,6 cm. In goede staat.

Lot cargo kop + schotels
Resultaat: 1.500 EUR

Lot antiek Chinees porseleinen kop + schotels. Ca Mau - Binh Thuan cargo. Figuren met waterbuffels decor. Tien kopjes goed, twee schotels haarlijn + chips. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat...

Chinese maanvaas
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met roze draak. Bodemmerk. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Erve Groot Brunnink
Resultaat: 1.400 EUR

Klaas Bernink, 1978. 1913 - 1996. Erve Groot Brunnink. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.