Aprilveiling 2024

Naverkoop | Standaard veiling

Willem III vitrinekast. 1860 4024
Willem III vitrinekast. 1860
Startprijs 900 EUR
Wortelnoten commode 4025
Wortelnoten commode

250 EUR

Barok secretaire 4026
Barok secretaire

120 EUR

4x Mechelse stoel, 1880 4027
4x Mechelse stoel, 1880

150 EUR

Chinees of Japans kamerscherm met parelmoer 4028
Chinees of Japans kamerscherm met parelmoer

375 EUR

Antieke penant kast 4029
Antieke penant kast
Startprijs 200 EUR
Linnenkast (Gründer) 4030
Linnenkast (Gründer)

150 EUR

Gestoken vlinderbank 4031
Gestoken vlinderbank
Startprijs 150 EUR
Spiegel met console 4032
Spiegel met console

90 EUR

Christian Erker stoelen (4 st.) 4033
Christian Erker stoelen (4 st.)

200 EUR

Vitrinekast (wortelnoten) 4034
Vitrinekast (wortelnoten)

250 EUR

Wortelnoten vitrinekast 4035
Wortelnoten vitrinekast

325 EUR

Vitrinekast 4036
Vitrinekast
Startprijs 180 EUR
Franse vitrinekast 4037
Franse vitrinekast

325 EUR

Muziekstandaard 4038
Muziekstandaard

80 EUR

Salontafel/bronzen figuren 4039
Salontafel/bronzen figuren
Startprijs 180 EUR
Vergulde wandtafel 4040
Vergulde wandtafel
Startprijs 200 EUR
Schwarzwalder theetafel, 1876 4041
Schwarzwalder theetafel, 1876

200 EUR

Etagère/piedestal 4042
Etagère/piedestal

300 EUR

2-Delig wortelnoten topbureau 4043
2-Delig wortelnoten topbureau
Startprijs 950 EUR
Engelse commode 4044
Engelse commode

140 EUR

Halfmaan kastje met roldeuren 4045
Halfmaan kastje met roldeuren

100 EUR

Willem III speeltafel (noten) 4046
Willem III speeltafel (noten)

150 EUR

Chinese hocker 4047
Chinese hocker
Startprijs 200 EUR