Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese hocker 4048
Chinese hocker

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke speeltafel, 1870 4049
Antieke speeltafel, 1870

Resultaat:

140 EUR

Eiken secretaire, 1860 4050
Eiken secretaire, 1860
Startprijs 180 EUR
Mahonie kuifkast, 1860 4051
Mahonie kuifkast, 1860
Startprijs 200 EUR
Halve maantafel 4052
Halve maantafel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Naaitafel, 1860 4053
Naaitafel, 1860

Resultaat:

100 EUR

Tafel met snijwerk 4054
Tafel met snijwerk
Startprijs 500 EUR
Vitrinekast (gebogen glas) 4055
Vitrinekast (gebogen glas)
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Empire 3-zits bank 4056
Empire 3-zits bank

Resultaat:

300 EUR

17e - 18e Eeuws Engels meubelstuk 4057
17e - 18e Eeuws Engels meubelstuk
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Fritz Hansen stoel, Butterfly 4058
Fritz Hansen stoel, Butterfly

Resultaat:

70 EUR

Schildersezel (barok) 4059
Schildersezel (barok)
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Ronde tafel met velours blad Ø 80 cm. 4060
Ronde tafel met velours blad Ø 80 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek Frans damesbureau, 1880 4061
Antiek Frans damesbureau, 1880

Resultaat:

400 EUR

Willem III boekenkast, 1860 4062
Willem III boekenkast, 1860
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse kussenkast 4063
18e Eeuwse kussenkast
Startprijs 1.000 EUR
Mahonie secretaire, 1760 4064
Mahonie secretaire, 1760
Startprijs 2.500 EUR
Mahonie kastje, 1900 4065
Mahonie kastje, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Klaptafel met snijwerk 4066
Klaptafel met snijwerk

Resultaat:

70 EUR

Secretaire, 1870 4067
Secretaire, 1870
Startprijs 140 EUR
2-Deurs eiken kast 4068
2-Deurs eiken kast
Startprijs 300 EUR
Set van zes stoelen (eiken) 4069
Set van zes stoelen (eiken)
Startprijs 250 EUR
Tafeltje met marmer/brons 4070
Tafeltje met marmer/brons
Startprijs 160 EUR
Potten/nachtkastje 4071
Potten/nachtkastje
Startprijs 90 EUR