Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Aprilveiling 2024

AD-

Veiling op donderdag 18 april 2024 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Art Deco klokkenstel 3548
Art Deco klokkenstel
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Franse pendule 3549
Franse pendule

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Franse comtoise 3550
Antieke Franse comtoise

Resultaat:

80 EUR

Friese stoelklok 3551
Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR
Friese stoelklok 3552
Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR
Engelse Tournant klok 3553
Engelse Tournant klok
Startprijs 300 EUR
3x Schwarzwalder klok 3554
3x Schwarzwalder klok
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Schwarzwalder regulateur 3555
Schwarzwalder regulateur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Antieke Duitse klok 3556
2x Antieke Duitse klok

Resultaat:

90 EUR

2x Pendule (marmer) 3557
2x Pendule (marmer)
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Amerikaanse regulateur 3558
Amerikaanse regulateur

Resultaat:

120 EUR

Frans klokkenstel, 1880 3559
Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Art Deco klok, 1935 3560
Art Deco klok, 1935

Resultaat:

110 EUR

Vuurvergulde pendule, 1860 3561
Vuurvergulde pendule, 1860
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Franse pendule, H 40 cm. 3562
Franse pendule, H 40 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3563
Engelse staande klok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, H 230 cm. 3564
Engelse staande klok, H 230 cm.

Resultaat:

250 EUR

Comtoise 3565
Comtoise
Startprijs 80 EUR
Franse comtoise, 1820 3566
Franse comtoise, 1820
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Franse haantjes comtoise 3567
Franse haantjes comtoise

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Duitse regulateur 3568
Duitse regulateur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse pendule 3569
Franse pendule

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1820 3570
Franse pendule, 1820

Resultaat:

425 EUR

Franse pendule 3571
Franse pendule
Startprijs 500 EUR