Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee kaarskandelaren, 1810 2293
Twee kaarskandelaren, 1810

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
18e Eeuws tabernakel secretaire 4247
18e Eeuws tabernakel secretaire

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Vrouwelijk naakt 5014
Bronzen figuur, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Set 18e eeuwse Delftse apothekerspotten, 15 - 19 cm. 6232
Set 18e eeuwse Delftse apothekerspotten, 15 - 19 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas, H 28,5 cm. 7167
Chinese knobbelvaas, H 28,5 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
3x Samovaar/kraantjeskan 2003
3x Samovaar/kraantjeskan

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinese tulpenvaas, H 75,5 cm. 7028
Chinese tulpenvaas, H 75,5 cm.

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Twentse boerderij Derkink 1033
Klaas Bernink, Twentse boerderij Derkink

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Witgouden armband 615
Witgouden armband

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Abstract 1034
Klaas Bernink, Abstract

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Bas Kloens, Landschap met vegetatie 1290
Bas Kloens, Landschap met vegetatie

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Pendule met muziek 3539
Pendule met muziek

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Antieke Pander boekenkast, 1900 4025
Antieke Pander boekenkast, 1900

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 66 cm. 7023
Chinese dekselvaas, H 66 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Twee zilveren patrijzen, strooiers 1
Twee zilveren patrijzen, strooiers

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Abraham Hulk, Hollands zeegezicht 1005
Abraham Hulk, Hollands zeegezicht

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Sabel met bajonet 2715
Sabel met bajonet

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Staand horloge, 1780 3581
Staand horloge, 1780

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Zeldzaam Rozenburg tegeltableau, 1900 6033
Zeldzaam Rozenburg tegeltableau, 1900

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2x Chinese pijpvaas, H 27 - 32 cm. 7660
2x Chinese pijpvaas, H 27 - 32 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Jiri Anderlé, Appasionata 1052
Jiri Anderlé, Appasionata

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
17e Eeuwse documentenkist 2008
17e Eeuwse documentenkist

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Chinees plated servies 7279
Chinees plated servies

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Zeldzame zilveren dekseldoos 33
Zeldzame zilveren dekseldoos

Resultaat:

1.300 EUR