Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Set van zes Delftse apothekerspotten, 1780 6234
Set van zes Delftse apothekerspotten, 1780

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Set 18e eeuwse Delftse apothekerspotten, 15 - 19 cm. 6232
Set 18e eeuwse Delftse apothekerspotten, 15 - 19 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Zeldzaam Rozenburg tegeltableau, 1900 6033
Zeldzaam Rozenburg tegeltableau, 1900

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Twee apothekerspotten 6006
Twee apothekerspotten

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Twee Delftse apothekerspotten, H 17 cm. 6046
Twee Delftse apothekerspotten, H 17 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
4-Delig Delfts kaststel 6198
4-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
2x Chris v.d. Hoef vaas 6002
2x Chris v.d. Hoef vaas

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Stel antieke Delftse dekselpotten, H 48 cm. 6024
Stel antieke Delftse dekselpotten, H 48 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Meissen presenteertablet 6243
Meissen presenteertablet

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Albarello 1696 6256
Albarello 1696

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Mangaan apothekerspot, H 35 cm. 6005
Mangaan apothekerspot, H 35 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vier apothekerspotten 6031
Vier apothekerspotten

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Twee Delftse lampenvoeten, H 43 cm. 6039
Twee Delftse lampenvoeten, H 43 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Lot tegels (115 st.) 6081
Lot tegels (115 st.)

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2x Delftse apothekerspot, H 10 - 12 cm. 6237
2x Delftse apothekerspot, H 10 - 12 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 29 cm. 6041
18e Eeuwse Delftse apothekerspot, H 29 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
105 tegels landschap in cirkel 6070
105 tegels landschap in cirkel

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Meissen sierschaal Ø 31 cm. 6117
Meissen sierschaal Ø 31 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
18e Eeuwse apotheker schenkkan 6034
18e Eeuwse apotheker schenkkan

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Twee Franse bloempotten 6043
Twee Franse bloempotten

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Duits Meissen servies 6145
Duits Meissen servies

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Italiaanse apothekerspot, H 30  cm. 6010
Italiaanse apothekerspot, H 30 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Lot tegels (213 st.) 6084
Lot tegels (213 st.)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Apothekerspot, H 23 cm. 6187
Apothekerspot, H 23 cm.

Resultaat:

700 EUR