Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Oktoberveiling 2023

AD-

Veiling op donderdag 12 oktober 2023 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen figuur, Vrouwelijk naakt 5014
Bronzen figuur, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Franz Bergmann, Bronzen tafelschaal 5001
Franz Bergmann, Bronzen tafelschaal

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Heilige Andreas, H 187 cm. 5005
Heilige Andreas, H 187 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Bronzen figuur 5024
Bronzen figuur

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Naakte dame 5011
Bronzen figuur, Naakte dame

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Judith Braun, Vrouwenfiguur bij halve maan 5009
Judith Braun, Vrouwenfiguur bij halve maan

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
E. Picault, bronzen figuur 5000
E. Picault, bronzen figuur

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm. 5102
Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Buste Marie Antoinette 5010
Buste Marie Antoinette

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke bronzen leeuwin 5018
Antieke bronzen leeuwin

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Hinde 5052
Bronzen figuur, Hinde

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antiek Italiaans beeld 5085
Antiek Italiaans beeld

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3x Bronzen vaas, 1900 5096
3x Bronzen vaas, 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Corneille, Houten sculptuur 5004
Corneille, Houten sculptuur

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Houtgestoken figuur, H 84 cm. 5059
Houtgestoken figuur, H 84 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur door Jef Lambeaux, 1900 5088
Antiek bronzen figuur door Jef Lambeaux, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Moderne bronzen sculptuur 5100
Moderne bronzen sculptuur

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Olifant 5075
Bronzen beeld, Olifant

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Hardhouden figuur, H 59 cm. 5035
Hardhouden figuur, H 59 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, H 21,5 cm. 5036
Bronzen figuur, H 21,5 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee bronzen kraanvogels 5062
Twee bronzen kraanvogels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Thaise boeddhistische bronzen beelden 5017
Twee Thaise boeddhistische bronzen beelden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Beeld (Indonesië) 5055
2x Beeld (Indonesië)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke bronzen figuur, 1900 5053
Antieke bronzen figuur, 1900

Resultaat:

160 EUR