Twee zeldzame en exclusieve vuurvergulde empire kaarskandelaren. Frankrijk. Circa 1800. Met Egyptische ornamenten. Eén kandelaar mist bij arm uiteinde. Ongerestaureerd. Afmeting: H 60 cm.
Drie antieke samovaars/kraantjeskannen. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; Rusland. Messing + plated. Afmeting: 40 - 50 cm. Eén deuk. In redelijk/goede staat.
Twee exclusieve Mariner Spain design staande lampen. Zwart metaal met verguld metaal en sphynx. Hoge nieuwwaarde. Afmeting: 190 cm. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.
Prachtige antieke vergulde bronzen empire hanglamp voor kaarslicht. Met engel, zwanen en andere bewerking. Afmeting: 90 x Ø 45 cm. In goede staat.
Kleine antieke bronzen renaissance vijzel uit 1664. Met ranken decor. Aermah Vincit Omnia. Afmeting: 9,5 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Levensgrote butler met tray. Gemaakt van massief hout + polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.
Zwitserse Reuge speeldoos met tien speelplaten. Gemaakt van diverse houtsoorten + intarsia. Vier tanden afgebroken. Afmeting: 25 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 19 cm. In zeer goede originele staat.
Grote antieke hanglamp van messing met putti en gebloemde lampenkappen. Circa 1900. Afmeting: 108 x Ø 70 cm. In goede staat.
Zeldzame antiquarische 13-delige serie 'The yellow book, an illustrated quarterly. Met illustraties van Aubrey Beardsley + een her-uitgave als overzichts uitgave. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
Loewe led t.v. met toebehoren, speaker zuilen en receiver et cetera. (B & O cassettedek, CD speler) Met gebruiksaanwijzing. Type: Individual. Afmeting: 100 x 100 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse theekist in barok-stijl, met origineel verguld beslag en slot. Gemaakt van rozenhout. Afmeting: 16 x 18 x 14 cm. In zeer goede staat.
Lot met drie Dupont aanstekers, met een roodlak model met vergulde accenten. Een vergulde aansteker met guilloche bewerking en een witmetalen model met een matte bewerking. Voorzien van gebruiksporen.
Zeldzame en antieke tabakspot van terracotta met polychrome. Indische olifant met sultan decor. Met monogram + nummer. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tafellamp met glazen/bronzen lampenkap. Gemerkt M.L. CO. 242. Floraal decor. Circa 1920. Fittingen vervangen. Afmeting: 59 x Ø 43 cm. In goede staat.
Grote antieke hanglamp van messing met glazen kappen en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: 86 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse statenbijbel door Hendrick Jacob + Pieter Keur. Anno 1702. Met veel gravures + landkaart. Ongerestaureerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 27 x 13 cm. In matige staat.
Gouden tientje, 1879, Koning Willem de derde. In goede staat. 6,7 gram.
Groot lot divers muntgeld. Wereld. Deels verguld. 20e Eeuw. Gewicht: circa 7 kg. Afmeting: 1 - 5 cm. In goede staat.