Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Live-Online Veiling: 7-8-9 Juli, Kijkdagen: 2-3-4 Juli

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Voorbiedingen afgeven

Huidig | Standaard veiling
389 Resultaten
Kavel: 1000

Ongesigneerd, Man bij slapende vrouw in interieur

Startprijs 650 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Man bij slapende vrouw in interieur. Licht erotisch. Oudere restauratie + bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1001

Daan Mühlhaus, Pont St. Michel in Parijs

Startprijs 500 EUR

Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Pont St. Michel in Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

W.J.J. Nuijen, Winter

Startprijs 3.750 EUR

Wijnand Jan Joseph Nuijen (1830). 1813 - 1839. Hollands ijsgezicht met figuren en scheepsbouw. Olieverf op paneel. Oudere restauratie. Afmeting: H 23 x B 29,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

A. de la Riviere, Rotterdamse markt met figuren

Startprijs 450 EUR

A. de la Riviere. Rotterdamse markt met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats

Startprijs 120 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam

Startprijs 1.200 EUR

Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

Henk Dekker, Schepen bij havenmonding

Startprijs 350 EUR

Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Heinrich Gogarten, Sprokkelvrouw in besneeuwd bos

Startprijs 1.000 EUR

Heinrich Gogarten. Münchener Schule. 1850 - 1911. Sprokkelvrouw in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Albertus Verhoesen, Koeien in weide

Startprijs 800 EUR

Albertus Verhoesen 1866 (1806-1881), 3 koeien in de weide, olieverf op linnen, 19x26,5cm. In goede staat


Kavel: 1009

Serie Salvador Dali tegels (6x)

Startprijs 400 EUR

Serie van zes gelimiteerde Savador Dali ingelijste tegels. Nr. 245/387. Afkomstig uit privé collectie. Afmeting (tegels): 21 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

Jan Korthals, Stadsgracht

Startprijs 300 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Stadsgracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

M. de Jongere, Hollands poldergezicht met windmolen

Startprijs 600 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

Wim Wander Kersten, Compositie I

Startprijs 500 EUR

Wim Wander Kersten. 1908 - 1974. Titel: Compositie I, Nr. 91-16. Olieverf op karton. Afmeting: H 43 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs

Startprijs 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1014

Niek van der Plas, Strandgezicht

Startprijs 600 EUR

Niek van der Plas. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

A. van Porten, Hollandse haven

Startprijs 200 EUR

Adrian van Porten. 19e Eeuw. Hollandse haven met figuren. Met goudkleurige ornamentlijst. Afmeting: H 32 x B 48 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1016

Thomas Heesakkers, Stilleven

Startprijs 160 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met fruit en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

A.J. Zwart, Hollands heidegezicht

Startprijs 250 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Hollands heidegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1018

Henk Dekker, Hollands havengezicht

Startprijs 350 EUR

Henk Dekker '27. 1897 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

J.M. Ruyten, Hollands gezelschap in koninklijke sloep

Startprijs 1.200 EUR

Jan Michiel Ruyten. 1813 - 1881. Hollands gezelschap in koninklijke sloep. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

Ongesigneerd, Religieus

Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Religieus schilderij in lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Affandi, Europese vrouw in zomers landschap

Startprijs 100 EUR

Affandi. 1937. Indonesische School. Europese vrouw in zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Italiaans triptychon ikoon

Startprijs 50 EUR

Italiaans neo renaissance triptychon ikoon naar oud voorbeeld. Echter 21e eeuw. Gelithografeerd. Afmeting: H 43 x B 53 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

Anton Karssen, Hollandse ijspret

Startprijs 1.450 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollandse winterse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.