Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Live-Online Veiling: 7-8-9 Juli, Kijkdagen: 2-3-4 Juli

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Voorbiedingen afgeven

Huidig | Standaard veiling
772 Resultaten
Kavel: 7000

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein

Startprijs 120 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7001

18e Eeuwse Chinese of Japanse schenkkan, H 21 cm.

Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees of Japans porseleinen schenkkan met zilveren montuur, welke van latere datum is. Floraal decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 7002

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12,5 cm.

Startprijs 200 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Eén bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7003

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 15,5 cm.

Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Figuren decor. Eén bovenrand haarlijn. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7004

Grote 17e - 18e eeuwse Chinese schotel Ø 38,6 cm.

Startprijs 300 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarscheur. Afmeting: Ø 38,6 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7005

Chinese Kang Xi schotel Ø 35 cm.

Startprijs 300 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 35 cm. Haarlijn + chips. In redelijke staat.


Kavel: 7006

18e Eeuwse Chinese vaas, H 32,5 cm.

Startprijs 400 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/varen decor. Bodemrand schade + haarlijnen onderste gedeelte. Afmeting: H 32,5 x Ø 21,5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7007

18e Eeuws Chinees servies

Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: twee theekannen (enkele chips), melkkan (goed), suikerpot (goed), grote kom (goed), acht schotels (één met haa...


Kavel: 7008

Lot Chinese kop en schotels (11x)

Startprijs 180 EUR

Elf antiek Chinees porseleinen kop en schotels met krab/baars decor. Bestaande uit: vijf kopjes, Kang Xi (bodemmerk). Eén kopje chip, rest goed, 18e Eeuw. Zes schotels met vier tekens bodemmerk, 19e e...


Kavel: 7009

Vijf 18e eeuwse Chinese miniatuur vazen

Startprijs 150 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met floraal decor. Eén voet beschadigd. Afmeting: H 4 - 7,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7010

Vier 18e eeuwse Chinese vazen

Startprijs 100 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere Kang Xi. Floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7011

Lot 18e eeuws Chinees porselein

Startprijs 300 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Tuin/zotjes decor. Vier schotels goed. Eén kopje haarlijn. Drie goed. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7012

18e Eeuwse Chinese theebus met zilveren dop, H 13 cm.

Startprijs 150 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren dop. Floraal decor. Chips. Bodemmerk. Afmeting: H 13 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7013

Grote 18e eeuwse Chinese kom Ø 33 cm.

Startprijs 150 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kom met floraal decor. Gelijmd + randschade. Afmeting: H 14 x Ø 33 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7014

18e Eeuwse Chinese kom Ø 29 cm.

Startprijs 150 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung kom met floraal decor. Gelijmd + haarlijn + randschade. Afmeting: H 12 x Ø 29 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7015

Antieke Chinese pot Ø 22 cm.

Startprijs 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen pot met figuur in landschap decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.


Kavel: 7016

Twee 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotels Ø 21,3 - 21,5 cm.

Startprijs 300 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Octagonaal. Floraal/goud decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 21,3 - 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7017

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Startprijs 80 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7018

Antieke Japanse Kakiemon schotel Ø 15,2 cm.

Startprijs 120 EUR

Antiek Japans porseleinen kakiemon schotel met figuren onder parasol decor. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7019

Chinese vaas , H 13,5 cm.

Startprijs 400 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met tempelleeuwen decor. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7020

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.

Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goed decor. Eén bord goed. Eén bord minimale chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7021

Twee Chinese borden Ø 23,2 cm.

Startprijs 1.000 EUR

Twee Chinese Encre de Chine porseleinen borden met zeldzaam decor van doedelzakspelers/landschap/floraal. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.


Kavel: 7022

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Startprijs 250 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels. Tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Drie kopjes minimale chip. Eén kopje goed. Twee schotels goed. Twee schotels minimale chips. Afmetin...


Kavel: 7023

Antiek drie-delig Chinees Wucai kaststel, H 21,5 - 26,5 cm.

Startprijs 300 EUR

Antiek drie-delig Chinees porseleinen Wucai kaststel met dubbele bodemring en zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Eén chip bovenrand dekselvaas. Afmeting: H 21,5 - 26,5 cm. In redelijk/goede staa...