Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Live-Online Veiling: 7-8-9 Juli, Kijkdagen: 2-3-4 Juli

AD-  

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00  |  Voorbiedingen afgeven

Huidig | Standaard veiling
11 Resultaten
Kavel: 4500

Antiek Afghaans Perzisch wandkleed, 135 x 171 cm.

Startprijs 80 EUR

Antiek Afghaans Perzisch handgeknoopt wandkleed met franjes. Afmeting: 135 x 171 cm. In goede staat.


Kavel: 4501

Antiek Perzisch kleed, 172 x 106 cm.

Startprijs 275 EUR

Antiek Perzisch kleed. Yamoud, uit Turkmenistan. Hoofdkleur rood. Circa 1920. Afmeting: 172 x 106 cm. In goede staat.


Kavel: 4502

Drie Perzische kleden

Startprijs 50 EUR

Drie Perzische kleden, waaronder één bidkleed. Florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 100 - 135 cm. In goede staat.


Kavel: 4503

Twee Perzische tapijten

Startprijs 80 EUR

Twee oude Perzische kleden. 20e Eeuw. Meerkleurig + floraal decor. Afmeting: 143 x 102 cm. / 155 x 114 cm. In goede staat.


Kavel: 4504

Twee Oosterse kleden

Startprijs 80 EUR

Twee Oosterse kleden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kameelzak, afmeting: 130 x 53 cm. + kleed, afmeting: 86 x 102 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4505

Lange Oosterse loper, 280 x 104 cm.

Startprijs 100 EUR

Lange Oosterse loper. Meerkleurig, rood, floraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 280 x B 104 cm. In goede staat.


Kavel: 4506

Groot perzisch kleed, 300 x 220 cm.

Startprijs 100 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Floraal decor. Blauw et cetera. Afmeting: 300 x 220 cm. In goede staat.


Kavel: 4507

Twee antieke Perzische kleden

Startprijs 50 EUR

Twee antieke Perzische kleden. 1x Klein, Shiraz, beschadigd. 1x Zwart/blauw/groen/creme. Afmeting: 125 x 80 cm. / 132 x 109 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4508

Oud Perzisch kleed, 173 x 94 cm.

Startprijs 50 EUR

Oud rood Perzisch kleed. Floraal. Afmeting: 173 x 94 cm. In goede staat.


Kavel: 4509

Twee Perzische kleden

Startprijs 100 EUR

Twee Perzische kleden. Floraal + rode kamelen zak. Afmeting: 161 x 105 cm. / 110 x 66 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 4510

Oud Oosters kleed, 162 x 106 cm.

Startprijs 50 EUR

Oud Oosters kleed. Floraal, blauw met diverse kleuren. Afmeting: 162 x 106 cm. In goede staat.