Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'
Startprijs 100 EUR

De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Kerling, Bergdorp
Resultaat: 80 EUR

Anna Kerling. 1862 - 1955. Bergdorp. Gouache op papier. Afmeting: H 47 x B 31 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Liggende kat
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Naar Henriëtte Ronner. Circa 1920. Liggende kat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Visser met manden vis
Startprijs 100 EUR

Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.

M. Blum, Bloemstilleven
Resultaat: 120 EUR

Marcelle Blum. 1893 - 1984. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 21 x B 26 cm. In goede staat.

Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...

L. v.d. Poll, Boeren interieur met moeder en kinderen
Startprijs 100 EUR

L. v.d. Poll. Tweede helft 20e eeuw. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.

Corneille, Unique
Resultaat: 110 EUR

Corneille '97. 1922 - 2010. Nr. 96/250. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 22 x B 15 cm. In goede staat.

J.K. Veerman, Koeien in landschap
Startprijs 80 EUR

J.K. Veerman. 1907 - ? Koeien in landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

M. Blum, Stilleven
Resultaat: 190 EUR

Marcelle Blum. 1893 - 1984. Franse School. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.

Chris Soer, Poortje bij Elburg
Startprijs 150 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Poortje bij Elburg. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 14,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren in landschap
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1910. Figuren in landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures/steendruk
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke gravures/steendruk. (1) Overijssel, steendruk, H.J. Backer Dordrecht, 19e eeuw. (2) Hollandia, gravure, 17e eeuw. (3) Gezicht op stad Haarlem, gravure, J.G. Phillips Fecit 1750. Op papier...

Langa, Landschap
Resultaat: 90 EUR

Langa '72. Duitse school. Circa 1880. Landschap met dorsgezicht en wandelaar. Kleine beschadiging. Afmeting: H 54 x B 82 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. Berglandschap met monnik, relikwiehouder en jongeling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

R. Bertrand?, Rotterdam plan C
Startprijs 35 EUR

R. Bertrand? Circa 1930. Rotterdam plan C. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap
Startprijs 35 EUR

Monogram A.J.G. 20e Eeuw. Indonesisch waterlandschap met figuren in boot. Lithografie? Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Louis Armstrong
Resultaat: 225 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Louis Armstrong. Nr. 48/200. Handingekleurd. Ets op papier. Afmeting: H 67 x B 79 cm. In goede staat.

K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen
Resultaat: 50 EUR

K. Schilderspel. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Wijbrands, Hanvengezicht Hoorn.
Resultaat: 80 EUR

Wijbrands. 20e Eeuw. Havengezicht Hoorn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies
Resultaat: 30 EUR

H. Hubregtsen. Circa 1930. Landschap met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met wandelaars
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.

J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren
Resultaat: 60 EUR

J.W. Sehnli? Duitse School. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 34 cm. In goede staat.

Wouter K.?, Verso Biesbosch
Startprijs 30 EUR

Wouter K.? 2002. Verso Biesbosch met aanmeerpalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.