Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Marijke Boomsma, Naakte vrouwen
Startprijs 30 EUR

Marijke Boomsma '89. 1946 - 1992. Compositie met naakte vrouwen. Zeefdruk op papier. Afmeting: H 41 x B 54 cm. In goede staat.

Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 40 EUR

Feike Sijbrandt (Sibrandt). Leeuwarden '72. Verso titel. Surrealistische voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 79 cm. In goede staat.

Jan Gierveld, Haven Almelo
Resultaat: 300 EUR

Jan Gierveld. 1935 - 2005. Haven Almelo. Verso etiket etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 159 cm. In goede staat.

Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen
Resultaat: 110 EUR

Dorus Arts. 1901 - 1961. Boerderij met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, H. Simon Petrus
Startprijs 300 EUR

Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen
Startprijs 300 EUR

Russisch ikoon met drie vrouwelijke heiligen. Midden Maria van Egypte, rechts en links twee andere vrouwelijke heiligen. 19e Eeuw. Achtergronden gerestaureerd. Afmeting: H 31,5 x B 27 cm. In goede sta...

Paar Russische ikonen
Startprijs 400 EUR

Paar Russische ikonen. Johannes en Gregorius bisschoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 78 x B 26 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Maria met kind
Startprijs 750 EUR

Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Aartvader Jacob
Startprijs 600 EUR

Russisch ikoon. Aartsvader Jacob. Iconostase-paneel. Meerdere oudere restauraties. Circa 1800. Afmeting: H 140 x B 67 cm. In redelijk/goede staat.

Russisch ikoon, Christus
Resultaat: 400 EUR

Russisch ikoon. Christus. Pantokrator met randheiligen links beschermengel, rechts St. Michaeli? 19e Eeuw. Afmeting: H 54,5 x B 41,5 cm. In originele en goede conditie.

Russische feestdagen ikoon
Startprijs 550 EUR

Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis (opstanding), daarom heen zestien grote geesten. Circa 1850. Fijne chrysografie (plooibehandeling). Afmeting: H 53 x B 44 cm. In goede originele staat...

Russisch ikoon, Opstanding
Resultaat: 475 EUR

Russisch ikoon. Anastasis, opstanding en nederdaling ter helle. Eerste helft 19e eeuw. In originele staat. Afmeting: H 44 x B 40 cm. In goede staat.

Russische feestdagen ikoon
Startprijs 500 EUR

Russische feestdagen ikoon. Centraal de Anastasis. Zestien grote feesten. Circa 1850. Vier evangelisten in de hoeken, drie eenheid bovenin. Afmeting: H 53,5 x 45 cm. Behoeft restauratie. In matige sta...

A. Kuypers. Landschap met boerderij
Resultaat: 60 EUR

A. Kuypers. 20e Eeuw. Landschap met boerderij erve kots te lievelde , boerin en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Th. Selhorst, Portret wijsheer
Resultaat: 70 EUR

Th. Selhorst. Portret wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.

E. Laurent, Boeren interieur
Resultaat: 40 EUR

E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Hollands riviergezicht
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerd Chinees schilderij op gouden ondergrond. Bloesemtakken met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden
Resultaat: 250 EUR

Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. Bosgezicht Twickel-Delden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.