Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2022: AFTER-SALES / NAVERKOOP

AD-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
452 Resultaten
Kavel: 1000

Abraham Hulk, Hollands zeegezicht met vissersboten en vissers

Startprijs 4.000 EUR

Abraham Hulk. 1813 - 1897. Hollands zeegezicht met vissersboten en vissers. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

B.J. Blommers, Boeren familie in interieur

Startprijs 3.000 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

J.M. Beek, Riviergezicht met windmolens, boten en figuren

Resultaat: 850 EUR

Jurriën Marinus Beek. 1879 - 1965. Riviergezicht met windmolens, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Andy Warhol, Vlinder

Resultaat: 1.800 EUR

Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...


Kavel: 1004

F. van Kregten, Koe bij bosrand

Resultaat: 700 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Koe bij bosrand. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 60 x B 86 cm. In goede staat.


Kavel: 1005

G.F. van Schagen, Hollands riviergezicht

Startprijs 350 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen 1932. 1880 - 1968. Hollands riviergezicht met huizen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

A. van Rappard, Hondje Möppe

Resultaat: 800 EUR

Anthon van Rappard. 1858 - 1892. Hondje Möppe. Geschenk van Anthon van Rappard aan gouvernante Jenny Gonthier. Rechtsonder gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

Berend Brouwer, Boerderij met boer, paardenwagen en rodekool veld

Startprijs 450 EUR

Berend Brouwer. 1872 - 1936. Boerderij met boer en paardenkar bij rode kool veld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Wetering de Rooy, Winters havengezicht

Resultaat: 450 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Holland. Winters havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

Jan van der Kooi, Stilleven

Resultaat: 3.500 EUR

Groot werk van Jan van der Kooi. 1957 - . Stilleven met glas, emaille, eieren en bloemen (iris). Galerie waarde: € 20.000,= Olieverf op paneel. Afmeting: H 123 x B 121 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

German Grobe, Platbodems op volle zee met vissers

Startprijs 950 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

M. Wimmer, Havengezicht , Danzig in de winter

Resultaat: 500 EUR

Moritz Wimmer. Duitse School. 1920. Havengezicht, Danzig in de winter. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

W. Bos, Rotterdams havengezicht

Startprijs 400 EUR

Wim Bos. 1928 - 2007. Rotterdams havengezicht met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

Antieke emaille plaquette

Resultaat: 500 EUR

Antieke emaille plaquette in lijst. Met reliëf portret schilderij. Gesigneerd M. Lassier? Dame in gotische kledij. Afmeting: H 16 x B 11 cm. In goede staat.


Kavel: 1014

F. van Kregten, Twee pinken bij bosrand

Resultaat: 425 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Twee pinken bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1015

H.C.A. Paradies, Binnenhaven Rotterdam

Resultaat: 600 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Binnenhaven Rotterdam. Veel craquelé, behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1016

Willem van Hasselt, Figuren in tuin

Resultaat: 1.200 EUR

Willem van Hasselt. 1882 - 1963. Figuren in tuin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

E. Koster, Landschap bij avond

Startprijs 650 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...


Kavel: 1018

M. Sander? Berglandschap met bergmeer

Startprijs 450 EUR

M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

J. Akkersdijk Fecit, Figuren bij haard

Startprijs 500 EUR

J. Akkersdijk Fecit. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41,5 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

Jacoba. W. Gruyter, Zandvoortse vissersboten

Resultaat: 180 EUR

Jacoba Willem Gruyter. 1856 - 1908. Zandvoortse vissersboten op kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 33 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad.

Startprijs 800 EUR

Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Evert Moll, Rotterdams havengezicht

Startprijs 1.250 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht met havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

P. Bouter, Hollands landschap

Startprijs 500 EUR

Piet Bouter. 1887 - 1968. Hollands landschap met koeien en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.