Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger' 1409
De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'
Startprijs 100 EUR
Verkocht
A. Kerling, Bergdorp 1410
A. Kerling, Bergdorp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Liggende kat 1411
Onduidelijk gesigneerd, Liggende kat

Resultaat:

160 EUR

Onduid. gesig., Visser met manden vis 1412
Onduid. gesig., Visser met manden vis
Startprijs 100 EUR
Verkocht
M. Blum, Bloemstilleven 1413
M. Blum, Bloemstilleven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten 1414
Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten

Resultaat:

70 EUR

L. v.d. Poll, Boeren interieur met moeder en kinderen 1415
L. v.d. Poll, Boeren interieur met moeder en kinderen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Corneille, Unique 1416
Corneille, Unique

Resultaat:

110 EUR

J.K. Veerman, Koeien in landschap 1417
J.K. Veerman, Koeien in landschap
Startprijs 80 EUR
Verkocht
M. Blum, Stilleven 1418
M. Blum, Stilleven

Resultaat:

190 EUR

Chris Soer, Poortje bij Elburg 1419
Chris Soer, Poortje bij Elburg
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Figuren in landschap 1420
Onduid. gesig., Figuren in landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie antieke gravures/steendruk 1421
Drie antieke gravures/steendruk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Langa, Landschap 1422
Langa, Landschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Berglandschap 1423
Ongesigneerd, Berglandschap

Resultaat:

140 EUR

R. Bertrand?, Rotterdam plan C 1424
R. Bertrand?, Rotterdam plan C
Startprijs 35 EUR
Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap 1425
Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Louis Armstrong 1426
Onduid. gesig., Louis Armstrong

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen 1427
K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wijbrands, Hanvengezicht Hoorn. 1428
Wijbrands, Hanvengezicht Hoorn.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies 1429
H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars 1430
Ongesigneerd, Landschap met wandelaars

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren 1431
J.W. Sehnli? Dorpsgezicht met figuren

Resultaat:

60 EUR

Wouter K.?, Verso Biesbosch 1432
Wouter K.?, Verso Biesbosch
Startprijs 30 EUR