Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Marijke Boomsma, Naakte vrouwen 1433
Marijke Boomsma, Naakte vrouwen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling 1434
Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jan Gierveld, Haven Almelo 1435
Jan Gierveld, Haven Almelo

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen 1436
Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen

Resultaat:

110 EUR

Russisch ikoon, H. Simon Petrus 1437
Russisch ikoon, H. Simon Petrus
Startprijs 300 EUR
Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen 1438
Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen
Startprijs 300 EUR
Paar Russische ikonen 1439
Paar Russische ikonen
Startprijs 400 EUR
Russisch ikoon, Maria met kind 1440
Russisch ikoon, Maria met kind
Startprijs 750 EUR
Russisch ikoon, Aartvader Jacob 1441
Russisch ikoon, Aartvader Jacob
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Russisch ikoon, Christus 1442
Russisch ikoon, Christus

Resultaat:

400 EUR

Russische feestdagen ikoon 1443
Russische feestdagen ikoon
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Russisch ikoon, Opstanding 1444
Russisch ikoon, Opstanding

Resultaat:

475 EUR

Russische feestdagen ikoon 1445
Russische feestdagen ikoon
Startprijs 500 EUR
Verkocht
A. Kuypers. Landschap met boerderij 1446
A. Kuypers. Landschap met boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Th. Selhorst, Portret wijsheer 1447
Th. Selhorst, Portret wijsheer

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
E. Laurent, Boeren interieur 1448
E. Laurent, Boeren interieur

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Hollands riviergezicht 1449
Onduid. gesig., Hollands riviergezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels 1450
Gesigneerd Chinees schilderij, Bloesemtakken met vogels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden 1451
Frans Baayens, Bosgezicht Twickel-Delden

Resultaat:

250 EUR