Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke Chinese dekselvazen, H 23 cm. 7792
Twee antieke Chinese dekselvazen, H 23 cm.
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Lot divers, Japan (3x) 7793
Lot divers, Japan (3x)

Resultaat:

60 EUR

Vijf Chinese borden Ø 20,6 cm. 7794
Vijf Chinese borden Ø 20,6 cm.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm. 7795
Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm. 7796
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Twee Chinese vazen, H 27 cm. 7797
Twee Chinese vazen, H 27 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 11 cm. 7798
Chinese kom Ø 11 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese gemberpot, H 31 cm. 7799
Grote antieke Chinese gemberpot, H 31 cm.

Resultaat:

350 EUR

Vijf-delig Chinees kaststel 7800
Vijf-delig Chinees kaststel
Startprijs 200 EUR
Chinees bord met zilveren beugel Ø 25,6 cm. 7801
Chinees bord met zilveren beugel Ø 25,6 cm.
Startprijs 100 EUR
Fles met  kakiemon decor, H 16 cm. 7802
Fles met kakiemon decor, H 16 cm.
Startprijs 50 EUR
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm. 7803
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Startprijs 240 EUR
Chinese Imari trekpotje Ø 9 cm. 7804
Chinese Imari trekpotje Ø 9 cm.
Startprijs 180 EUR
Drie Chinese Familie Verte vazen, H 9 cm. 7805
Drie Chinese Familie Verte vazen, H 9 cm.
Startprijs 160 EUR
Twee Familie Rose borden Ø 23,5 cm. 7806
Twee Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 160 EUR
Antieke Chinese gemberpot Ø 16,5 cm. 7807
Antieke Chinese gemberpot Ø 16,5 cm.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Vier Chinese borden 7808
Vier Chinese borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vier Chinese kop/schotels 7809
Vier Chinese kop/schotels

Resultaat:

160 EUR

4x 18e Eeuwse Chinese borden 7810
4x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 60 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese melkkan 7811
18e Eeuwse Chinese melkkan

Resultaat:

45 EUR

18e Eeuwse Chinese dekschaal 7812
18e Eeuwse Chinese dekschaal
Startprijs 160 EUR
18e Eeuwse Chinese treef/vergiet 7813
18e Eeuwse Chinese treef/vergiet
Startprijs 60 EUR
4x Chinese roomborden 7814
4x Chinese roomborden
Startprijs 160 EUR
18e Eeuwse Chinese patti pan 7815
18e Eeuwse Chinese patti pan
Startprijs 60 EUR