Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Drie Chinese borden, 18e eeuw 7816
Drie Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Chinese natfruitschaal + lekschaal 7817
Chinese natfruitschaal + lekschaal
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee Kang Xi borden Ø 20,5 cm. 7818
Twee Kang Xi borden Ø 20,5 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7819
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7820
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Chinese gemberpot Ø 22 cm. 7821
Chinese gemberpot Ø 22 cm.
Startprijs 250 EUR
Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm. 7822
Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 140 EUR
Vijf Chinese schotels Ø 17 cm. 7823
Vijf Chinese schotels Ø 17 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Twee Chinese schotels Ø 17 cm. 7824
Twee Chinese schotels Ø 17 cm.

Resultaat:

70 EUR

Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm. 7825
Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm. 7826
Zeer grote Kang Xi schotel Ø 39 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Japanse Houtsnede 7827
Japanse Houtsnede

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Groot Imari bord Ø 46 cm. 7828
Groot Imari bord Ø 46 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 7829
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

40 EUR

Twee Familie Rose koppen 7830
Twee Familie Rose koppen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese penselenvaas van bamboe 7831
Chinese penselenvaas van bamboe

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee Chinese kop/schotels 7832
Twee Chinese kop/schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese spekstenen lakstempel 7833
Chinese spekstenen lakstempel

Resultaat:

40 EUR