Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Napels porseleinen tafellamp 6000
Napels porseleinen tafellamp

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zes-delig Frans thee-servies 6001
Zes-delig Frans thee-servies

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 34 cm. 6002
Twee 18e eeuwse Delftse dekselvazen, H 34 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas, H 19,5 cm. 6003
18e Eeuwse Delftse vaas, H 19,5 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee grote empire vazen, H 34,5 cm. 6004
Twee grote empire vazen, H 34,5 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grote Herend bokaalvaas, H 38 cm. 6005
Grote Herend bokaalvaas, H 38 cm.

Resultaat:

275 EUR

Twee Arnhemse Ram vazen, 1915 6006
Twee Arnhemse Ram vazen, 1915
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Meissen schaal 6007
Meissen schaal

Resultaat:

160 EUR

Drie delen 18e eeuws Basalt Ware 6008
Drie delen 18e eeuws Basalt Ware
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel 6009
Antiek vijf-delig Delfts Fayence kaststel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese tulpenvaas, H 40,5 cm. 6010
Chinese tulpenvaas, H 40,5 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Antieke Westerwald wandconsole, 1900 6011
Antieke Westerwald wandconsole, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Delftse koetjes 6012
Twee Delftse koetjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke majolica vaas 6013
Antieke majolica vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee vazen, Fischer Budapest 6014
Twee vazen, Fischer Budapest

Resultaat:

225 EUR

Twee Duitse kandelaren, 1920 6015
Twee Duitse kandelaren, 1920
Startprijs 1.200 EUR
3-Delig klokkenstel 6016
3-Delig klokkenstel
Startprijs 2.400 EUR
Verkocht
Duitse Meissen vaas, H 16 cm. 6017
Duitse Meissen vaas, H 16 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek Delfts inktstel 6018
Antiek Delfts inktstel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Italiaanse Jugendstil-stijl vaas 6019
Italiaanse Jugendstil-stijl vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee majolica botervloten 6020
Twee majolica botervloten

Resultaat:

150 EUR

Zeldzaam Westerwald inktstel 6021
Zeldzaam Westerwald inktstel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Makkumer fruittest 6022
Makkumer fruittest

Resultaat:

80 EUR

Porseleinen tafelschaal 6023
Porseleinen tafelschaal
Startprijs 250 EUR