Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese hocker 4106
Chinese hocker
Startprijs 120 EUR
Antieke hangtelefoon, 1900 2035
Antieke hangtelefoon, 1900
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Gouden schakelring 594
Gouden schakelring

Resultaat:

200 EUR

Zilveren stuivertjes armband 587
Zilveren stuivertjes armband
Startprijs 60 EUR
Gouden broche onyx en parel 580
Gouden broche onyx en parel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese theebus 7603
18e Eeuwse Chinese theebus

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zeldzame messing tabaksdoos 2028
Zeldzame messing tabaksdoos

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee Japanse sierschotels 7596
Twee Japanse sierschotels

Resultaat:

60 EUR

Chinese celadon vaas, H 14,5 cm. 7589
Chinese celadon vaas, H 14,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kleine Afrikaanse speeltafel 4070
Kleine Afrikaanse speeltafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Louis Philippe secretaire 4063
Louis Philippe secretaire

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft 1404
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft

Resultaat:

180 EUR

Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers 7110
Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers
Startprijs 2.000 EUR
5-Delig Chinees Imari kaststel 7103
5-Delig Chinees Imari kaststel
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Franse spiegel opzetkast, 1880 4056
Franse spiegel opzetkast, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lucebert, Voorstelling met zes figuren 1397
Lucebert, Voorstelling met zes figuren

Resultaat:

140 EUR

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1390
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Geelgouden armband, bol, met hanger 544
Geelgouden armband, bol, met hanger

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden 7096
Twee Chinese borden

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren choker met oud diamant 537
Zilveren choker met oud diamant

Resultaat:

1.500 EUR

Gouden rijring met diamant 530
Gouden rijring met diamant
Startprijs 780 EUR
Verkocht
Familie Rose kom Ø 13,2 cm. 7553
Familie Rose kom Ø 13,2 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR