Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zeldzame notenhout gestoken Schwarzwalder piedestal met vogel/boomstam decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 119 x Ø 48 cm. In goede staat.
Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Oude Chinese tafel met drie lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 85 x 128 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en wit craquelé glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Bronzen erotisch figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Vrouw houdt fallus vast. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.
Lot Chinees porselein. 1x Drie-delige kom, Familie Rose + losse standring met deksel + bodemmerk. Met erotische voorstelling binnenin en optocht decor. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met draak/feniks decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.