Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke theestoof 2024
Antieke theestoof

Resultaat:

225 EUR

Stel antieke bronzen vazen, 1900 2023
Stel antieke bronzen vazen, 1900
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Twee wandkandelaren 2022
Twee wandkandelaren

Resultaat:

1.600 EUR

Russische lakwerk eieren 2021
Russische lakwerk eieren
Startprijs 620 EUR
Verkocht
Jugendstil lamp 2020
Jugendstil lamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke toverlantaarn, 1900 2019
Antieke toverlantaarn, 1900

Resultaat:

250 EUR

Antieke albasten staande lamp, 1900 2018
Antieke albasten staande lamp, 1900
Startprijs 500 EUR
Messing staamde lamp, H 184 cm. 2017
Messing staamde lamp, H 184 cm.
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Hoorn des overvloeds 2016
Hoorn des overvloeds

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse reiskist + neccessaire 2015
Engelse reiskist + neccessaire

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Franse staande petroleumlamp, H 93 cm. 2014
Franse staande petroleumlamp, H 93 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen lamp met putti 2013
Bronzen lamp met putti

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Duitse weegschaal, 1900 2012
Duitse weegschaal, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke lampenvoet met brons 2011
Antieke lampenvoet met brons

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke kruideniers-koffiemolen, 1900 2010
Antieke kruideniers-koffiemolen, 1900

Resultaat:

160 EUR

Antieke bronzen vijzel met stamper 2009
Antieke bronzen vijzel met stamper
Startprijs 200 EUR
Antieke Muller Freres hanglamp 2008
Antieke Muller Freres hanglamp
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antieke grammofoon, 1900 2007
Antieke grammofoon, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee bronzen/marmeren kandelaren, 1860 2006
Twee bronzen/marmeren kandelaren, 1860

Resultaat:

350 EUR

Dekseldoos 2005
Dekseldoos
Startprijs 100 EUR
Symphonetta muziek instrument 2004
Symphonetta muziek instrument
Startprijs 1.500 EUR
Symphonetta muziek instrument 2003
Symphonetta muziek instrument
Startprijs 1.500 EUR
Vuurvergulde hanglamp 2002
Vuurvergulde hanglamp
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Antieke Hoorn des overvloeds, 1880 2001
Antieke Hoorn des overvloeds, 1880

Resultaat:

150 EUR