Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse comtoise
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en pronkslinger. Afmeting: 47 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 180 x 113 cm.
Startprijs 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met in het midden drie medaillons. Afmeting: 180 x 113 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 162 x 110 cm.
Startprijs 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood/blauw, met een medaillon in het midden. Sleets + scheurtjes. Afmeting: 162 x 110 cm. In redelijke staat.

Perzisch tapijt, 158 x 63 cm.
Startprijs 60 EUR

Handgeknoopt blauw tapijt met witte omranding. Afmeting: 158 x 63 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 196 x 132 cm.
Startprijs 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Veelal rood met in het midden een medaillon. Afmeting: 196 x 132 cm. Rand gerafeld. In redelijke staat.

Messing overlay figuur
Startprijs 60 EUR

Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

2 Bronzen figuren
Startprijs 60 EUR

Twee bronzen figuren. Circa 1920. (1) 't Tumbelderke, man met bel. (2) Gesigneerd Baston, Cricketman? Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.

Gesneden figuur, Heilige Jozef
Startprijs 60 EUR

Palissanderhouten gesneden figuur. Heilige Jozef. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Antieke asbak, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen Pierrot op zwart marmeren asbak. Circa 1920. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Set glazen vazen
Startprijs 60 EUR

Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Drie glazen bloemen
Startprijs 60 EUR

Drie mondgeblazen glazen bloemen aan steel. Murano? Eind 20e eeuw. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.

Kristallen lotusbloem
Startprijs 60 EUR

Grote kristalglazen facet-geslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. Ø 38 cm. In goede staat.

Zeven kristal/glazen tafelbellen
Startprijs 60 EUR

Zeven kristal/glazen tafelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Keramieken bord Woodrow Wilson
Startprijs 60 EUR

Zeldzaam Hollands Jugendstil polychrome keramieken herdenkingsbord. President Woodrow Wilson USA. 1918 - 1919. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

4 x 17e - 18e Eeuwse Hollandse tegels
Startprijs 60 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Hollandse fayence tegels met bloem decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

2 Makkumer theebussen
Startprijs 60 EUR

Twee Hollandse Makkumer porseleinen theebussen. Gemerkt Tichelaar. 20e Eeuw. Eén deksel mist. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

4 Engelse Sunderland kastkommen
Startprijs 60 EUR

Vier grote 19e eeuwse Engelse Sunderland Luster Creamware keramieken kommen met figuren/goud decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In goede staat.

Vier 17e eeuwse tegels
Startprijs 60 EUR

Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Twaalf-pas tegeltableau
Startprijs 60 EUR

Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.

4x Bierpullen (divers)
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Duitse porseleinen bierpullen met stadsgezichten. Circa 1910. Onder meer: Dresden, Neustand am Aisch, Hamburg,Valkenberg. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

2 Chinese/Japanse wijnbekers
Startprijs 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Japans/Chinees porseleinen wijnbekers met draken/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x diep bord met zotjes + bodemmerk, haarlijn en chip. 1x Queng Lung bord met landschap/pagode decor, haarlijn. Afmeting: Ø 16 - 19 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas H 46 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 19e Eeuw. Met figuren/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: H 46 cm. In matige staat.

Chinese Familie Roze kom
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

2 Antieke Japanse schotels
Startprijs 60 EUR

Twee grote antieke Japanse porseleinen schotels met landschappen/vogel decor. Circa 1880. Afmeting: 29 - 39,5 cm. In goede staat.

3 Yixing trekpotten
Startprijs 60 EUR

Drie diverse Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, divers (5x)
Startprijs 60 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Onder andere: drakenkom, schaaltje met bladdecor, bloempotje met groen glazuur, bloempot grijs craquelé glazuur en lotusbloem schaal. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Chinese vissenkom Ø 31 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vissenkom met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 28 x Ø 31 cm. In goede staat.

Zilver vergulde choker met markesiet
Startprijs 65 EUR

Zilver vergulde choker, 925/000, met granaat en markesiet. Een fijn jasseroncollier met een sierlijk opengewerkt element bezet met 2 granaatjes en 20 kleine markesietstenen. breedte 1,1-24mm. lengte 4...

Handspiegel met zilver
Startprijs 70 EUR

Handspiegel met zilveren omlijsting, 800/000. Gecontourneerde handspiegel met facetgeslepen spiegel gevat in een zilveren omlijsting met zilveren greep versierd met voluten floraal decor. Gemerkt 1881...

6 Messen met zilveren heft
Startprijs 70 EUR

Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat

Zilveren poederdoos,
Startprijs 70 EUR

Zilveren ronde poederdoos, 835/000, met fijn guilloche ruitpatroon. Begin 20e eeuw. ø8x1cm. MT.: J.Knewitz, Mainz. In goede staat

Zilveren pepermuntdoosje met filigrain
Startprijs 70 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, met filigrain. Rond gecontourneerd doosje versierd met graveerwerk en opgesoldeerde zilveren appliqueen. S.J.Gaillard, Schoonhoven, jl.:g:1866. ø5,5x2,6cm. ca 32 gra...

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 70 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat

Zilveren zoutvaatjes & lepels
Startprijs 70 EUR

Zilveren zoutvaatjes & lepels, 833/000, zoutvaatjes op driepoot met ajour gezaagde rand en guirlandes en bijzonder originele zinken binnenbakjes met 2 zoutlepels met ronde bak en een getorste steel. M...

Lodereinfles met zilver
Startprijs 70 EUR

Geslepen kristallen lodereinfles op voet met zilveren montuur met bloemdop, deukje. Compleet met binnenstopje.

Theebus met zilveren dop
Startprijs 70 EUR

Gematteerde geslepen kristallen theebus met 835/000 zilveren dop. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp - Rotterdam. Circa 1870. ø 8 x 14 cm. Gaatje in deksel. Verder in goede staat.

Zilveren boterspatel + vleesvork
Startprijs 70 EUR

830/000 Zilveren Jugendstil boterspatel met graveringen. En een vleesvorkje. Beide met fraaie decoraties aan voor- en achterzijde van de stelen. Voorzien van oude belastingkeurmerken. 1893 - 1906. Gew...

3 Zilveren beugels
Startprijs 70 EUR

Drie zilveren tasbeugels, 833/000, gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Eén voorzien van kralentas. 10-11,5cm. In goede staat

Zilveren choker en oorstekers malachiet
Startprijs 70 EUR

Zilveren choker en oorstekers, 925/000, met malachiet, Mexico. Choker en oorstekers met een traanvormige schakel bezet met een traanvormige malachiet. In het midden van de choker zit een hartvormig el...

Collier van edelstenen met zilver
Startprijs 70 EUR

Collier van ovale platte kwartskralen, 18x25mm, bevestigd aan een groot zilveren veeroog, ø 16,5mm. 42 cm. en 3 losse stenen. In goede staat

Zilveren armband met edelstenen
Startprijs 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met edelstenen. Armband bestaande uit ronde zetkasten, zigzag bevestigd bezet met een rij rond gefacetteerde amethiststenen en een rij met rond gefacetteerde blauw topazen. ...

Certina Argonout 280 herenhorloge
Startprijs 70 EUR

Certina horloge, Argonout 280, automaat, met double kast en een goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding. Aan het horlge zit een double rekband. Randen zijn wat beschadigd en afgesleten. Verder in...

Zilveren strikbroche met emaille
Startprijs 70 EUR

Zilveren strikbroche, 925/000, versierd met emaille, markesiet en gekleurde zirconia. Tevens te dragen als hanger. ca 18,2 gram. 4x5cm. In goede staat

Gouden granaat broche
Startprijs 70 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met granaat. Broche gemaakt uit 2 rozetten met granaten. 1 steentje ontbreekt. 23x11mm. ca 1,9 gram In goede staat

Zilveren armband met edelstenen
Startprijs 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met edelstenen. Schakelarmband met 5 bloemvormige schakels bezet met citrien en amethist en 6 ronde zetkasten bezet met ronde peridootstenen. Voorzien van bakslot en veiligh...

Granaat collier met zilveren slot
Startprijs 70 EUR

Collier van granaten met een zilveren slot, 835/000. Collier van 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met granaat. 38 cm. In goede staat

2 Colliers met granaat.
Startprijs 70 EUR

Twee colliers van granaten, ø 6,5mm, waarvan één met gouden tussenstukjes en sluiting. 45-47cm.

Collier van barnsteen
Startprijs 70 EUR

Collier van opaak barnsteen, getrommelde stenen afgewisseld met ronde kralen, ø10 en 26mm. 65 cm. ca 115 gram. In goede staat

2 Horloges
Startprijs 70 EUR

Lot met twee horloges, een Seiko automaat met blauwe wijzerplaat voorzien van een schakelband en een Pontiac quartz horloge met rekband.

Lot zilveren sieraden
Startprijs 70 EUR

Lot zilveren sieraden, 925/000, met een armband en choker met element met zirconia's, een collier met hanger voorzien van een zwarte parel, een lang slangcollier met een hartvormige hanger en een kor...

Zilveren collier
Startprijs 70 EUR

Zilveren schakelcollier, 925/000, gemaakt uit staafjes. Deels gematteerd deels glimmend. Breedte 5 mm. lengte 40-43 cm. Totaal ca 26,9 gram. Nieuw

Collier van barnsteen
Startprijs 70 EUR

Collier van vierkant geslepen barnstenen, met afgeronde hoeken. Verlopend in grootte, 10-18mm. 76 cm. ca 160 gram. In goede staat.

Piet Hanja, Hollands landschap
Startprijs 70 EUR

Piet Hanja, 1922. 1902 - 1982. Hollands landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Oude klarinet in koffer
Startprijs 70 EUR

Oude klarinet in koffer. J. Michael. Japanese Technology. Afmeting: 12 x 32 x 22 cm. In goede staat.

Vier antieke Duitse tabakspijpen
Startprijs 70 EUR

Vier grote antieke Duitse tabakspijpen met porselein. Wild voorstelling. Drie pijpen compleet. Eén pijp incompleet (past mondstuk niet). Afmeting: 52 -75 cm. In goede staat.

Beschilderde zuil
Startprijs 70 EUR

Moderne handbeschilderde betonnen zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Diverse delen kerfsnede (6x)
Startprijs 70 EUR

Zes delen antiek kerfsnede. Divers. Onder andere; Hocker, bloembak, houders, console et cetera. Afmeting: 26 - 47 cm. In goede staat.

Drie tinnen kannen
Startprijs 70 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Arts and Crafts theedoos
Startprijs 70 EUR

Tin beklede houten Arts and Crafts theedoos met natuursteen. Afmeting: 13 x 12 x 9 cm. In goede staat.

Coromandelhouten tijger
Startprijs 70 EUR

Coromandelhouten gesneden figuur. Tijger met jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Bierpul
Startprijs 70 EUR

Duitse Fayence handbeschilderde bierpul met tinnen monturen. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

9 Delen keramiek, divers
Startprijs 70 EUR

Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

3-Delige platelen set
Startprijs 70 EUR

Drie-delige hoogglans polychrome Ivora Gouda plateel set. Circa 1910. Bestaande uit: Twee schenkkannen en een tablet. Floraal decor. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

Porseleinen lamp
Startprijs 70 EUR

Antieke handbeschilderde porseleinen lamp, 3-lichts, met figuren voorstelling. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Zes Japanse theekommen
Startprijs 70 EUR

Zes Japanse eierschaal porseleinen theekommen met boven deksels. Samoerai decor. Circa 1890. Twee kopjes haarscheur. Eén deksel beschadigd. Afmeting: 10 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.

Set plated kandelaren
Startprijs 75 EUR

Set grote messing plated kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Glazen papegaai
Startprijs 75 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen papegaai. Meerkleurig. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Inktstel met figurengroep
Startprijs 75 EUR

Antiek porseleinen inktstel. Figurengroep. Afneembaar. Twee-delig. Daaronder inktstel. Blindmerk. Moeder met kind en hond. Afmeting: 20 x 18 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Delftse plaquette
Startprijs 75 EUR

Antieke Delftse fayence plaquette met veerpont decor. In eiken lijst. Circa 1900. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

3 Delen kristal met zilver
Startprijs 80 EUR

Drie delen kristal met zilver, een karaf met slijpwerk en een zilveren rand, niet passend, ø14x32cm, een kristallen geslepen vaasje op ronde zilveren voet met parelrand, ø6x18cm, en een geslepen krist...

Zilveren fotolijst
Startprijs 80 EUR

Zilveren fotolijst gemaakt uit een tasbeugel, 833/000, voorzien van medaillons met figuren. MT.: R.Heijema, Sneek,1820-1833. 8,5x11cm. ca 39 gram. Gerestaureerd op diverse plekken langs de rand. In go...

Zilveren schaal
Startprijs 80 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal opengwerkt schaaltje met gezaagd bloemdecor en een geschulpte rand. Geplaatst op een ovale ring en voorzien van grepen met krullen en bloemen. MT.:Eggersman, Quint en S...

Olie-azijn stel met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen olie- en azijnstel in een zilveren houder, 833/000, olie en azijnkaraf met ruitslijpsel, geplaatst in een zilveren houder met parelversiering. jl.:a:1885. In goede staat

Zilveren kluwenmand
Startprijs 80 EUR

Zilveren kluwenmand, 800/000, rond model gemaakt uit filigrain met bloemelementen. Voorzien van een beugel. Frankrijk. ø10x11cm. ca 47 gram. In goede staat

Sla-couvert met zilver
Startprijs 80 EUR

Slacouvert met fraaie 830/000 zilveren heften voorzien van oud belastingkeur(als nieuw) in origineel etui 23cm In goede staat

Zilveren snuifdoos
Startprijs 80 EUR

Zilveren schuitvormig snuifdoosje, 833/000, versierd met een ribdecor met schild. Schoonhoven. diverse deukjes, 4x2,5x3cm. ca 20 gram. In redelijk goede staat.

Bowlpot met zilveren knop
Startprijs 80 EUR

Kristallen bowlpot voorzien van amandelslijpsel met deksel voorzien van een zilveren knop met parelrand, 833/000. De pot is geplaatst op een onderschotel met omgeslagen rand voorzien van een waaiersli...

Divers kristal met zilverwerk, 5x
Startprijs 80 EUR

Diverse delen kristal met zilver, 2 vazen voorzien van slijpwerk en zilveren rand, 925/000, ø7x17cm, een bonboniere met opgeslagen geslepen rand voorzien van een zilveren beugel met gepointilleerde be...

3 Delen zilver
Startprijs 80 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een naaldenkoker, achtkantig, versierd met graveerwerk, 11cm, een haak met agatenheft en een breipenhouder, gevlochten met pennen van ganzenveren en een zilveren uitei...

Tas met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met een opengewerkt biedermeierpatroon. Voorzien van ketting. MT.: Gebr. van der Ree, Schoonhoven, jl.:L:1921. voorzien van zwarte tas. De beugel...

Zilveren naaldenkokers etc.
Startprijs 80 EUR

Lot zilver met 2 naaldenkokers, een breipenhouder en een servetklem met zilveren ketting. Eén naaldenkoker voorzien van een ribdecor en een naaldenkoker met banen voorzien van graveerwerk. 10 cm, een ...

Twee zilveren houders
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren ajourgezaagde houders, 833/000, houder op 4 poten, 7 cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: R: 1927, en een houder op ronde voet met florale versiering met oud hollandse tafer...

2 Zilveren zwavelstokdoosjes
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, rechthoekige modellen versierd met floraal graveerwerk. MT.: Joseph Gloster, Lion silver works, Birmingham, jl.: e:1904 en E.J. Trevitt & Sons, Chester, jl.;R...

4 Zilveren suikerscheppen
Startprijs 80 EUR

Lot met 4 zilveren suikerscheppen, 833/000, een lepel met kolenschep bak en ee bekroonde steen en drie lepel met een vleugelbak, gecontourneerde steel, versierd met graveerwerk. 10-12cm. totaal ca 46 ...

Tas met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, rond gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Voorzien van ketting. 14 cm. jl.:K:1920, Schoonhoven. Met een zwart fluwelen tas. In goede staat

Twee zalfpotten met zilveren deksel
Startprijs 80 EUR

Twee zalfpotten met zilveren deksel, 925/000, tienvlaks geslepen kristallen potje voorzien van een zilveren deksel met floraal gedreven afbeelding, 4 cm., Birmingham 1934 en een rond pot met Russisch ...

Geslepen tafelset met zilver
Startprijs 80 EUR

Fraaie antieke tafelset met zilver, 835/000. Tafelset met stel geslepen kommetjes op zilveren voetjes geplaatst op een gecontourneerd zwart houten basement met een gevlochten zilveren greep. Hoogte 14...

Zilveren breidoppen en dovers.
Startprijs 80 EUR

Lot met zilveren breidoppen en sigaretten/kaarsendovers, 833/000. 2 Breidoppen gemaakt als hanger en 3 dovers bekroond met een molen, 2 figuren en een zeilschip, met monogram. 6cm en 3-5cm. Totaal ca ...

Tien zilveren gebaksvorken
Startprijs 80 EUR

Tien zilveren gebaksvorken, 835/000, met snijtand en fraaie 2 zijdig bewerkte bloemstelen met diverse namen. 10,5 cm. ca b105 gram. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven. In goede staat

2 Jadehangers met goud
Startprijs 80 EUR

Twee gesneden jadehangers met geelgouden hangeroog. 27x40mm en 15x44mm. totaal ca 8,2 gram. In goede staat

Gouden creolen
Startprijs 80 EUR

Geelgouden creolen, 916/000, buismodellen met geslepen patroon. ø 12mm. dikte buis 1,5mm. Totaal ca 1,0 gram. In goede staat

Gouden hanger met diamant
Startprijs 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, peervormig met een diamant in peervorm met oud-slijpsel in zilveren rand. Grootte hanger 20x8mm. totaal ca 1,2 gram. In goede staat

Broche met miniatuurportret
Startprijs 80 EUR

Zilveren broche, 800/000, met portret. Ronde broche met sierlijke rand met voluten en een rode steen in een gouden zetkastje. In de broche zit een klein rond handgeschilderd miniatuur portretje van ee...

Gouden ring met blauwe steen
Startprijs 80 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met spinel. Ring met een smaragdvormig geslepen synthetisch blauw spinel. .10x8mm. ø 53. ca 1,6 gram. In goede staat

Gouden ring met zirconia
Startprijs 80 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met zirconia en turkoois. Ring met een bewerkte bovenkant bezet met 6 zirconia's en in het midden voorzien van een ovaal cabouchon turkoois. Breedte ring 6 mmm. ø 54. 2,6 gr...