Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
3090 Resultaten
Kavel: 5547

Vergulde karaf, 1940

Startprijs 20 EUR

Vergulde mondgeblazen glazen karaf met handbeschilderd floraal decor en 1 glas. Circa 1940. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2381

Sigarentrommel

Startprijs 25 EUR

Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2389

Plaquette, Maria

Startprijs 25 EUR

Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas
Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Tien medailles

Startprijs 25 EUR

Tien oude DDR medailles. Afmeting: 8 x 6 x 1 cm. In goede staat.


Kavel: 574

Hanger rookkleurig kristal

Startprijs 30 EUR

Grote hanger met gefacetteerde driehoekige kristallen steen met rookkleur, voorzien van een zilver gerhodineerd hangeroog. 925/000. 5x4,5cm. In goede staat


Kavel: 619

Zilver vergulde ring met oranje steen

Startprijs 30 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Ring met een peervormige rozet, in het midden een peervormig geslepen oranje zirconia. daaromheen een rand met 14 gefacetteerde zirconia;s. ø kop 23x20mm...


Kavel: 765

Armband met white heart kralen en zilver

Startprijs 30 EUR

Armband van white heart kralen, ø 6 mm, bevestigd aan een zilveren olijfvormige sluiting. 925/000. 21 cm. In goede staat


Kavel: 834

Zilveren collier met filigrainhanger

Startprijs 30 EUR

Zilveren collier met hanger, 833/000, Grof collier met een filigrainhanger, gemaakt van een halve gesp, gecontourneerd model versierd met knoppen. 8x6cm. Lengte collier 65 cm. Totaal ca 42 cm. In goed...


Kavel: 2341

2 Tafellampen

Startprijs 30 EUR

Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Kavel: 2383

Antieke plaquette, 1900

Startprijs 30 EUR

Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2388

2 Delen Jugendstil

Startprijs 30 EUR

Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.


Kavel: 2394

Japanse lakwerk sieradenkist

Startprijs 30 EUR

Japanse lakwerk sieradenkist met speelwerk. Met decor van pauwen in landschap. Afmeting: 11 x30 x12 cm. In goede staat.


Kavel: 2398

3 Boeddha figuren

Startprijs 30 EUR

Drie grote boeddha figuren van kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 - 66 cm. In goede staat.


Kavel: 6177

Vier antieke Engelse borden Ø 20,5 cm.

Startprijs 30 EUR

Vier antieke Engelse keramieken borden. Answorth Bros Hanley. Chinoiserie decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6200

5x Engels bisquit porselein

Startprijs 30 EUR

Vijf delen Engels bisquit porselein. Wedgwood Engeland. 20e Eeuw. Bestaande uit: vier schalen + dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.


Kavel: 326

Strooibus met zilver

Startprijs 35 EUR

Antieke acht-vlaks geslepen strooibus, voorzien van slijpsel in ruitvorm en waaierslijpsel met 835/000 zilveren montuur met kabelrand en zilveren dop met parelrand. MT.: B. Born - Amsterdam. Circa 185...


Kavel: 695

Zilveren choker met kunststof

Startprijs 35 EUR

Artistieke zilveren choker, 925/000, zilveren gourmet collier met in het midden een kunststof V-vormig gedeelte versierd met een organische zilveren element.. Breedte 28 mm. 42 cm. ca 20,8 gram. In go...


Kavel: 741

Zilveren hanger met zirconia

Startprijs 35 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand bezet met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 1...


Kavel: 815

Lot byoux sieraden

Startprijs 35 EUR

Lot byoux sieraden met o.a. een armband en oorclips met parelmoer mozaïek, colliers en broches


Kavel: 2159

Klokconsole met intarsia

Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse klokconsole met intarsia. Stukje fineerschade bij zijkant. Afmeting: 29 x 18 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 3021

Poppenwagen met porseleinen handvat.

Startprijs 35 EUR

Oude poppenwagen met pitriet en porseleinen handvat 2e helft 20e eeuws, 70x76x40 in goede staat


Kavel: 3601

Antieke Duitse reiswekker

Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse messing reiswekker. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 4217

Hutkoffer

Startprijs 35 EUR

Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.


Kavel: 208

Zes zilveren borrellepels

Startprijs 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, met gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca 42 gram. 9 cm. Nieuw


Kavel: 298

Schaal met zilver

Startprijs 40 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met bewerking voorzien van een beugel met parelrand. ø28x19cm. Enkele minimale chips langs de rand, verder in goede sta...


Kavel: 620

Double armband

Startprijs 40 EUR

Brede double armband, voorzien van 18kt vergulding, gevlochten, iets verlopend model voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 12-22mm. De armband is voorzien van een bewerking. Lengte 20 cm. In goe...


Kavel: 621

Choker met parels en double

Startprijs 40 EUR

Collier van parels met in het midden een V-Vormig bewerkt element voorzien van parels en zirconia's. Het collier is voorzien van een goud op zilveren sluiting met parel. lengte 45 cm. ø parel 7 mm. In...


Kavel: 764

Grof gitten collier

Startprijs 40 EUR

Collier van 25 grote gefacetteerde gitten, ø15 mm. Zonder sluiting.


Kavel: 785

Zilveren ring met champagne kleurige zirconia

Startprijs 40 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met zirconia. Ring met een grote ovaal gecontourneerde zetkast bezet met een grote champagne kleurige zirconia, trapgewijs geslepen. Groote 26x18mm. ca 18,2 gram. Nieuw


Kavel: 799

Lot colliers

Startprijs 40 EUR

Lot met diverse colliers, onder andere met rozenkwarts en copal. al dan niet met sluiting. In redelijk goede staat.


Kavel: 803

Collier van barnsteen

Startprijs 40 EUR

Collier van getrommelde barnstenen, verlopend in grootte aan een zilveren veeroog. 7-18mm. ca 66 gram. 42 cm.


Kavel: 818

2 Zilveren chokers

Startprijs 40 EUR

Lot met 2 zilveren chokers; een zilver gerhodineerde choker, 835/000 met cobracollier en in het midden een bladvormig element bezet met 6 blauwe stenen, 41 cm, en een gepunnikt collier met daaraan een...


Kavel: 1293

Monogram P.M. 1933

Startprijs 40 EUR

Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1307

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen

Startprijs 40 EUR

C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2167

Antieke barometer

Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.


Kavel: 2229

2 Koffiesmorren

Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing koffiesmorren, kopergenageld. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2242

Design dressboy

Startprijs 40 EUR

Moderne design dressboy van chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 117 cm. In goede staat.


Kavel: 2262

Indonesische schaal + waaier

Startprijs 40 EUR

Antieke Indonesische messing gegraveerde schaal met swastika's en Wajang-achtige figuren/boscage decor. Circa 1900. Daarbij een Indonesische waaier. Circa 1930. Afmeting: 21 x Ø 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2263

Drie dekseldozen met Arabisch opschrift

Startprijs 40 EUR

Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 2269

Metalen wapenschild

Startprijs 40 EUR

Metaal gegoten Hollands wapenschild. 'Je Maintiendrai Hofleverancier'. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 44 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 2304

Lot antiek tin (5x)

Startprijs 40 EUR

Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2317

Lot antiek devotia (2x)

Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.


Kavel: 2323

Twee-delige terracotta stoof

Startprijs 40 EUR

Twee-delige terracotta stoof. Leeftijd
Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2351

Bronzen kandelaar

Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse kerkelijke kaarskandelaar van messing. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.


Kavel: 2362

Twee antieke plaquettes

Startprijs 40 EUR

Twee antieke plaquettes. 1x Eikenhout gestoken, 19e eeuw. 1x Bronzen hondenkop op eiken, circa 1900. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 3007

Antiek kinderservies

Startprijs 40 EUR

Antiek kinderservies met katten decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker set, zes kopjes, vijf schotels + tablet. Twee kopjes gelijmd, één kopje haarlijn, twee kopjes heel, schotels goed. Afmeting...


Kavel: 4160

Karrenbok

Startprijs 40 EUR

Decoratieve, zachthouten, gebeitste karrenbok. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 32 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5082

Antiek bronzen figuur, Zittend meisje met hoed

Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen figuur. Zittend meisje met hoed. Ongesigneerd. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

Antieke glazen dekselpot, 1915

Startprijs 40 EUR

Antieke facet geslepen opaline-glazen dekselpot met floraal/goud decor. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5529

Vier glazen vazen

Startprijs 40 EUR

Vier Art Deco gekleurde glazen vazen. Circa 1930. Afmeting: H 12- 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5542

Lot glaswerk (4x)

Startprijs 40 EUR

Vier delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Cassis-kleurige schaal van Paul Kedelv. 1x Bloemvormige roze/groene vaas . 1x Glazen bloem. 1x Glazen bol (presse papier) met luchtbellen. Afmeting: 7 - ...


Kavel: 5544

Vier kristalglazen vazen

Startprijs 40 EUR

Vier kristalglazen bloemenvazen. Onder andere: Walther. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 6091

2 Staffordshire honden

Startprijs 40 EUR

Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 6092

Chinese boeddha

Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen lachende boeddha. Figuur met celadon craquelé glazuur. Afmeting: 13 x 14 x 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6131

Twee delen Hollands aardewerk

Startprijs 40 EUR

Twee delen Hollands aardewerk. 20e Eeuw. 1x Grote Mobach asbak Ø 27 cm. 1x Leiderdorp Holland vaas 857. Afmeting: 11,5 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 7383

Chinese wierookbrander

Startprijs 40 EUR

Antieke Chinees porseleinen 19e eeuwse wierookbrander met landschap/floraal/Foo-hond decor. Merkteken onder deksel. Deksel gelijmd + slijtage. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.


Kavel: 7414

Chinese Imari schaal Ø 23 cm.

Startprijs 40 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen schaal met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In matige staat.


Kavel: 7511

8 Chinees porseleinen kopjes

Startprijs 40 EUR

Acht Chinees porseleinen kopjes. Divers. Onder andere; Capucijner. Haarlijnen. Twee goed. Afmeting: 7 - 10 cm. In matig/redelijke staat.


Kavel: 7609

Chinese Kanton kom Ø 23 cm.

Startprijs 40 EUR

Grote Chinees Kantonees porseleinen kom met floraal/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 7659

4 Japanse soja-flessen

Startprijs 40 EUR

Vier oude Japans porseleinen soja-flessen. Divers. Afmeting: H 14 - 16 cm. In goede staat.


Kavel: 7764

2x Oude Chinese spiegels

Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.


Kavel: 7765

2x Chinees porselein

Startprijs 40 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...


Kavel: 7772

3x Oude Chinese rolschilderijen

Startprijs 40 EUR

Drie oude gesigneerde Chinese rolschilderijen met diverse voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 160 - 170 cm. In goede staat.


Kavel: 7789

Chinese vaas

Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen vaas. Familie Rose. Octagonaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Kavel: 127

3 Bestekdelen met zilver

Startprijs 50 EUR

Lot met 3 bestekdelen met een zilveren petitfourschep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad voorzien van een voorstelling met molen en boot. De steel is bekroond met een driemaster, MT.: H.Hooij...


Kavel: 151

Kristallen schaal met zilver

Startprijs 50 EUR

Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en ovaal slijpwerk, voorzien van een zilveren beugel met parelrand, voorzien van reparatie. Enkele chips langs de rand. ø24x19cm. In goede staat


Kavel: 153

Lodereinfles met zilver

Startprijs 50 EUR

Kristallen lodereinfles, gecontourneerd geslepen, geplaatst op een ronde zilveren voet met zilveren kraag en dop met bewerking. Voorzien van kristallen binnenstopje. 13,5cm. Dop iets uit model, verde...


Kavel: 197

Zilveren Art Deco vork

Startprijs 50 EUR

Zilveren vork, 800/000, Art Deco, met een 2 zijdig fraai bewerkte steel. MT.: L.Weber. 21,5cm. ca 65 gram. Voorzien van Nederlands herkeur.


Kavel: 204

Zilveren Art Deco lepel

Startprijs 50 EUR

Zilveren lepel, 800/000, Art Deco met fraai florale handgravure op de steel. 21 cm. ca 49 gram. In goede staat


Kavel: 216

3 Delen zilver

Startprijs 50 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...


Kavel: 234

Zilveren Art Deco gelegenheids lepel

Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren gelegenheidslepel, 800/000, Art Deco, z.g. Oostzeelepel met fraai scherpe florale handgravure op de steel en tekst op de achterzijde: F.Stahmer u Frau 1897 gemerkt ABRAMS. 21,5 cm, ca...


Kavel: 263

Kristal met zilver (boterschalen)

Startprijs 50 EUR

Stel geslepen boterschalen op zilveren gehamerde onderschotels, 830/000. ø9cm. gemerkt St. Eloy 830. ø 9cm. In goede staat


Kavel: 265

Kristallen kom met zilveren rand

Startprijs 50 EUR

Kristallen kom met zilveren rand, 835/000, kom voorzien van sterslijpsel. Diverse gebruikssporen. Bovenrand gemerkt 172. ø 12,5x10cm. In goede staat


Kavel: 272

Bonbonierre op zilveren voet

Startprijs 50 EUR

Geslepen kristallen bonbonierre op zilveren voet, 835/000. 13 cm. In goede staat


Kavel: 291

Vijf zilveren lepels (divers)

Startprijs 50 EUR

Lot met vijf zilveren lepels, 835/000, met 4 theelepels met gezaagd bloemdecor, MT.: F.A.Wever, Schoonhoven, 1925, en een bijpassende suikerschep met vleugelbak. MT.: Fa G.v.d. Bergh & Zoon, Schoonhov...


Kavel: 296

Zilveren zoutvat & lepel

Startprijs 50 EUR

Zilveren zoutvat met lepel, 833/000, zoutvat op 3 fraaie pootjes en gecontourneerde bovenrand. 6x3,5cm. Birmingham, 1913 en een Deens zoutlepeltje met fraaie emaille inleg. 6 cm./ Gemerkt Sterling Den...


Kavel: 303

Lodereinfles met zilver

Startprijs 50 EUR

Opvallend klein lodereinfles met zilveren gegraveerd montuur met dop, deukje in. 833/000. Compleet met kristallen binnenstopje. 3,5cm. In goede staaat


Kavel: 306

Antiek zilveren kindervork

Startprijs 50 EUR

Antiek zilveren kindervork, 833/000, glad model met spatelheft. MT.: J.Gustelo, Amsterdam jl.:B. Zeldzaam meesterteken. 14 cm,. ca 24 gram. In goede staat


Kavel: 308

Zilveren vingerhoed

Startprijs 50 EUR

Zeldzame bijzondere zilveren vingerhoed, 833/000, met de tekst: Wandelen op Rozen. MT.: A.Tielen, 's Hertogenbosch 1821-1823. ca 6 gram. In goede staat


Kavel: 328

Zilveren lepel en vaas

Startprijs 50 EUR

Zilveren lepel en vaasje, 833/000. Een sauslepel model prinses, 17,5cm en 65 gram, en een vaasje op ronde voet met een iets uitlopende hals, ø5x14cm. In goede staat


Kavel: 333

3 Zilveren bestekdelen

Startprijs 50 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, met een petitfourschep, kardinaalsmodel, Fa. Niekerk, Schoonhoven, jl.:l:1971, 20 cm, een roomlepel met een bewerkte bak voorzien van een voorstelling met figuren e...


Kavel: 334

2 Zilveren lepels

Startprijs 50 EUR

Twee zilveren lepels, 833/000, een roomlepel met ronde bak, getorste steel en ene bokkepoot, MT,: Gelderblom en Zn. Schoonhoven, jl.:R:2001. En een sauslepel met ronde bak en een gecontourneerde steel...


Kavel: 521

Zilveren budha-to-budha ring

Startprijs 50 EUR

Zilveren Budha-to-budha ring, 925/000, model nathalie. Breedte 13 mm. ø 52. ca 16,6 gram. In goede staat


Kavel: 720

Armband met barnsteen

Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, met barnstenen. Armband met 3 ovale zetkasten bezet met een ovale barnstenen. Breedte 23 mm. Voorzien van een haaksluiting. 20 cm. ca 18,5 gram. In goede staat


Kavel: 722

Barnsteen ring en hanger

Startprijs 50 EUR

Zilveren ring en hanger, 800/000, met barnsteen. Een ring met een ruitvormig geslepen opake barnsteen, 25x30mm. ø59. En een rond element met florale bewerking voorzien van een barnsteen. grootte 36x40...


Kavel: 757

Collier van filigrainbloemen

Startprijs 50 EUR

Zilveren collier, 800/000, gemaakt uit filigrainbloemen. breedte 12 mm. lengte 46 cm. ca 19,8 gram. In goede staat


Kavel: 768

Lot zilveren graveerplaatjes (8x)

Startprijs 50 EUR

Lot zilveren graveerplaatjes, diverse gehaltes en modellen. ca 30 gram. Nieuw.


Kavel: 769

Lot zilveren zodiacs, 4x

Startprijs 50 EUR

Lot met vier zilveren zodiacs, 925/000, handgemaakt. Rond model, 31 mm, met een boogschutter, ram, steenbok en een weegschaal. ca 27 gram. Nieuw


Kavel: 786

Zilveren ring met kleurstenen

Startprijs 50 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, aan de voorzijde bezet met ioliet en blauw topaas. Brede ring pave bezet met diverse ioliet en blauw topaas stenen. Breedte 20 m. ø 55. ca 12,2 gram. Nieuw


Kavel: 791

Zilveren collier met hanger, gele steen

Startprijs 50 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met gekleurde zirconia's. Gepunnikt collier uit plaatjes met daaraan een sierlijke hanger met vlinder en een grote driehoekig geslepen champagne kleurige zirconia...


Kavel: 793

3 Zilveren hangers met figuren

Startprijs 50 EUR

Drie zilveren hangers, 925/000, in de vorm van figuren. Bedel sin de vorm van een schoorsteenveger, een sultan en een clown met vergulde accenten. Groote ca 30x40mm. ca 15 gram. Nieuw


Kavel: 1224

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee

Startprijs 50 EUR

G.L. Kiers. 1838 - 1916. Vissersboot met figuren op volle zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 23 cm. In goede staat.


Kavel: 1291

Jan van Goethem, Abstract

Startprijs 50 EUR

Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .


Kavel: 1353

A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut

Startprijs 50 EUR

A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2082

Majolica hangpetroleumlamp

Startprijs 50 EUR

Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2122

5-Lichts hanglamp

Startprijs 50 EUR

Vijf-lichts plated hanglamp met glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x Ø 35 cm. In goede staat.