Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
48 Resultaten
Kavel: 5547

Vergulde karaf, 1940

Startprijs 20 EUR

Vergulde mondgeblazen glazen karaf met handbeschilderd floraal decor en 1 glas. Circa 1940. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5511

Antieke glazen dekselpot, 1915

Startprijs 40 EUR

Antieke facet geslepen opaline-glazen dekselpot met floraal/goud decor. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5529

Vier glazen vazen

Startprijs 40 EUR

Vier Art Deco gekleurde glazen vazen. Circa 1930. Afmeting: H 12- 16 cm. In goede staat.


Kavel: 5542

Lot glaswerk (4x)

Startprijs 40 EUR

Vier delen glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. 1x Cassis-kleurige schaal van Paul Kedelv. 1x Bloemvormige roze/groene vaas . 1x Glazen bloem. 1x Glazen bol (presse papier) met luchtbellen. Afmeting: 7 - ...


Kavel: 5544

Vier kristalglazen vazen

Startprijs 40 EUR

Vier kristalglazen bloemenvazen. Onder andere: Walther. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5,5 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5526

Lot kristal (5x)

Startprijs 50 EUR

Vijf delen antiek kristal. Bestaande uit; vier karaffen + één koektrommel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5531

Moderne glazen schenkkan

Startprijs 50 EUR

Moderne glazen schenkkan in Murano-stijl. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5534

Wijn + likeurset

Startprijs 50 EUR

Zeven-delige kristalglazen wijnset + zeven-delige likeurset met karaffen. Waaierkristal. 21e Eeuw. Afmeting: 13 - 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5521

Set glazen vazen

Startprijs 60 EUR

Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5530

Drie glazen bloemen

Startprijs 60 EUR

Drie mondgeblazen glazen bloemen aan steel. Murano? Eind 20e eeuw. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.


Kavel: 5532

Kristallen lotusbloem

Startprijs 60 EUR

Grote kristalglazen facet-geslepen lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. Ø 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5538

Zeven kristal/glazen tafelbellen

Startprijs 60 EUR

Zeven kristal/glazen tafelbellen. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5519

Glazen papegaai

Startprijs 75 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen papegaai. Meerkleurig. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 5522

Drie glazen vazen

Startprijs 80 EUR

Drie delen glaswerk. 1x Dikwandige Copier Leerdam vaas. 1x Dikwandige groene vaas. 1x Dikwandige groen/grijze vaas. Afmeting: H 16 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5527

Duits bokaalglas

Startprijs 80 EUR

Groot mondgeblazen Duits bokaalglas met figuren/republieken decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5528

Glazen fruitschaal

Startprijs 85 EUR

Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5537

Drie antieke glazen, 1900

Startprijs 90 EUR

Drie antieke Duitse mondgeblazen glazen. Circa 1900. Met emaille beschilderingen + spreuken. 1x Dekselbokaal. 2x Roemer. Afmeting: 27 - 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

2 Glazen Presse-papier

Startprijs 100 EUR

Twee glazen presse-papier. 1x Floraal met vissen decor. 1x Floraal met vlinder decor. Murano? Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5505

Mondgeblazen knijpfles + glas

Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde mond geblazen knijpfles met emaille beschildering. Diverse voorstellingen. Plus glas. Afmeting: 13 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5507

Glazen Unica Leerdam vaas AE355

Startprijs 120 EUR

Hollandse Leerdam glazen Unica vaas. Model/type: AE355. Ontwerp Floris Meijdam, 1919 - 2011. Vaas is blauw/groen, transparant gekleurd. Afmeting: 7,5 x 14,5 x 10,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5514

3x Kristal met zilverwerk

Startprijs 120 EUR

Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...


Kavel: 5501

9x Kristal-glazen figuren o.a. Swarovski

Startprijs 150 EUR

Negen kristal-glazen figuren, onder andere Swarovski + ongemerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.


Kavel: 5504

WMF Myra-kristall vaas 1900

Startprijs 200 EUR

Antieke iriserende glazen Jugendstil vaas. Blauw-groen iriserend. WMF Myra-Kristall. Afmeting: H 17 x Ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5502

Grote glazen panter (Murano?)

Startprijs 225 EUR

Grote moderne glas-geblazen panter. Murano? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 48 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5539

Antiek slingerglas

Resultaat: 30 EUR

Zeer groot antiek mondgeblazen slingerglas met goudrand + gravering 22 maart 1908 + initialen. Afmeting: H 28,5 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5545

Lot glazen (19x)

Resultaat: 30 EUR

19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

Glazen vliegenvanger

Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse mondgeblazen glazen vliegenvanger met stop en staande op drie poten. Hals beschadigd bij omranding. Afmeting: H 20 x Ø 15 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5540

Zes Eissenloeffel glazen

Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Hollandse Eissenloeffel kristalglazen borrelglazen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.


Kavel: 5515

Stel parfumflacons in kist

Resultaat: 50 EUR

Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5520

4x Oud/antiek kristalglas

Resultaat: 50 EUR

Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...


Kavel: 5535

Twee moderne glazen herten

Resultaat: 50 EUR

Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5546

Glazen Nautilusschelp

Resultaat: 50 EUR

Moderne kunstglazen Nautilusschelp met iriserend zilver effect en vele kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 37 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5541

3x Antiek glaswerk

Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. 1x Jugendstil vaas in violetkleur met goud decor. 1x Art Deco bolvaas. 1x Art Deco glazen beker. Afmeting: H 8 - 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5543

Twee Michael Bang vazen

Resultaat: 70 EUR

Twee witte glazen Gülvazen/Michael Bang. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 5533

Moderne vaas met ijskristal effect

Resultaat: 70 EUR

Grote moderne glasfusing vaas met ijskristal effect. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5509

Drie Boheemse karaffen

Resultaat: 80 EUR

Drie Boheemse kristallen karaffen. Floraal geslepen. Afmeting: 34 - 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5513

4 Delen kristal met zilverwerk

Resultaat: 80 EUR

Vier delen kristal met zilver, voorzien van een zoutvaatje met aculadevormige omgeslagen rand, geplaatst op een zilveren gelobde voet met floraal graveerwerk, ø10x9cm, een mosterdpot met zilveren kraa...


Kavel: 5525

Millefiori-stijl vaas, H 11 cm.

Resultaat: 80 EUR

Millefiori-stijl mondgeblazen vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5524

Antieke glazen vaas, 1900

Resultaat: 90 EUR

Antieke glazen Jugendstil vaas met bomen/waterpartij decor. Circa 1900. Mogelijk F. Th. Legras. 1839 - 1916. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5512

3 Stolpen met zilveren knop

Resultaat: 90 EUR

Kaasstolp en 2 boterstolpen versierd met geëtste bewerking, o.a. meander. Alle drie voorzien van een zilveren knop, 833/000. ø16x17cm-ø22x18cm. In goede staat


Kavel: 5536

Set glazen kraanvogels

Resultaat: 110 EUR

Twee moderne gekleurde glazen kraanvogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5517

Moderne glazen uil

Resultaat: 120 EUR

Moderne glazen uil in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 19 x 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5518

Moderne glazen haan

Resultaat: 120 EUR

Moderne glazen haan in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5508

Lot divers Swarovski (46x)

Resultaat: 140 EUR

Lot Swarovski kristallen figuren + diverse dozen. Divers. Totaal 46 stuks. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5500

Swarovski bureauklok

Resultaat: 160 EUR

Swarovski kristallen bureauklok met quartz uurwerk + vergulding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

Twee kristalglazen lampen

Resultaat: 190 EUR

Twee kristalglazen lampen. Tweede helft 20e eeuw. 1x Valerie St. Lambert. 1x Ongemerkt, Murano? Afmeting: H 43 - 47 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

2 Antieke glazen koektrommels

Resultaat: 200 EUR

Twee antieke glazen, Loetz-stijl, koekjestrommels met vernikkelde armaturen. Circa 1910. Eén haarlijn. Afmeting: 17 - 19 cm. In redelijke staat.


Kavel: 5506

Iittala haan

Resultaat: 300 EUR

Glaskunst Iittala. Finland 1998. O. Taika et cetera. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.