Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Zakhorloges 728
4 Zakhorloges

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden hanger met parel 724
Gouden hanger met parel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot bloedkoralen 719
Lot bloedkoralen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot bloedkoralen 717
Lot bloedkoralen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Lot bloedkoralen 713
Lot bloedkoralen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gouden hanger granaat 707
Gouden hanger granaat

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden granaathanger 704
Gouden granaathanger

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot met parels 700
Lot met parels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Gouden hanger met granaat 699
Gouden hanger met granaat

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren collier, hanger en ring paarse steen 694
Zilveren collier, hanger en ring paarse steen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden hanger/broche met camee 689
Gouden hanger/broche met camee

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Onyx hanger met diamant 680
Onyx hanger met diamant

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Zilveren collier met roze harthanger 672
Zilveren collier met roze harthanger

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot sieraden, divers 650
Lot sieraden, divers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren koningscollier met plaatjes 641
Zilveren koningscollier met plaatjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden hanger amethist 640
Gouden hanger amethist

Resultaat:

70 EUR

Gouden oorhangers 628
Gouden oorhangers
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Armband van jade met zilver 623
Armband van jade met zilver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilver vergulde ring Daum 618
Zilver vergulde ring Daum

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren heren horloge met chatelaine 615
Zilveren heren horloge met chatelaine

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gouden rijring met diamant 609
Gouden rijring met diamant

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren dameshorloge + ketting 608
Zilveren dameshorloge + ketting

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Omega horloge 605
Omega horloge

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gouden ring met parel en diamant 600
Gouden ring met parel en diamant

Resultaat:

130 EUR