48. Aprilveiling 2021

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

W. Hussem, Abstract 1232
W. Hussem, Abstract

2.250 EUR

E. Schröder, Portret hond 1084
E. Schröder, Portret hond

2.250 EUR

J. Sorolla, Portret Spaanse vrouw 1323
J. Sorolla, Portret Spaanse vrouw

450 EUR

Onduidelijk gesigneerd , Riviergezicht impressionistisch 1199
Onduidelijk gesigneerd , Riviergezicht impressionistisch

275 EUR

Wim Sinemus, Kubistische/Abstracte compositie 1192
Wim Sinemus, Kubistische/Abstracte compositie

350 EUR

Ongesigneerd, Vrouw met papegaai 1104
Ongesigneerd, Vrouw met papegaai

150 EUR

Johfra, Zelfportret met vrouw 1289
Johfra, Zelfportret met vrouw

350 EUR

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1095
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

600 EUR

Aris Knikker, Zomers riviergezicht met zeilboot 1056
Aris Knikker, Zomers riviergezicht met zeilboot

400 EUR

Jan Schoonhoven, Abstracte compositie 1034
Jan Schoonhoven, Abstracte compositie

750 EUR

1296 1223
1296

550 EUR

Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen, Erotisch 1183
Twee oude Japanse achter-glas-schilderijen, Erotisch

200 EUR

Tilly Moes, Vaas met anemonen 1182
Tilly Moes, Vaas met anemonen

160 EUR

Ikoon, 18e eeuw 1091
Ikoon, 18e eeuw

275 EUR

Ongesigneerd, Italiaans landschap met figuren 1330
Ongesigneerd, Italiaans landschap met figuren

140 EUR

3x J.A.S. J.A. Smit, Tulpen 1327
3x J.A.S. J.A. Smit, Tulpen

110 EUR

Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht 1264
Bert Tiekstra, Hollands riviergezicht

60 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met kersen 1207
C. Cornelisz, Stilleven met kersen

130 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood en citroen 1206
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, brood en citroen

200 EUR

J. Evans, Strandgezicht Katwijk 1180
J. Evans, Strandgezicht Katwijk

90 EUR

Ongesigneerd, Portret dame 1073
Ongesigneerd, Portret dame

150 EUR

Willem de Klerk, Landschap met watermolen 1072
Willem de Klerk, Landschap met watermolen

850 EUR

M. Göth, Vaas met bloemen 1055
M. Göth, Vaas met bloemen

350 EUR

Ongesigneerd, Ridder trek zijn zwaard voor poort 1030
Ongesigneerd, Ridder trek zijn zwaard voor poort

500 EUR