Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3 Delftse vazen 6024
3 Delftse vazen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Keramieken vaas Distel - Amsterdam, 1910 6108
Keramieken vaas Distel - Amsterdam, 1910

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm. 6046
Zeldzame Franse sierschotel Ø 38 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel 6014
Zeldzaam groot 18e eeuws Delfts kaststel

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Fruittest Tichelaar Makkum, 1930 6204
Fruittest Tichelaar Makkum, 1930

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiek Tsjechisch figuur, Twee ezels 6199
Antiek Tsjechisch figuur, Twee ezels

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zes Japanse Imari borden Ø 21,5 cm. 6161
Zes Japanse Imari borden Ø 21,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jugendstil-stijl schenkkan 6101
Jugendstil-stijl schenkkan

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Makkumer fruitschaal 6059
Makkumer fruitschaal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Delftse dekselpotten 6029
2 Delftse dekselpotten

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Dertien-delig Frans theeservies 6205
Dertien-delig Frans theeservies

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuws Delfts bord Ø 13 cm. 6194
17e - 18e Eeuws Delfts bord Ø 13 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote keramieken boxer 6191
Grote keramieken boxer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Delftse borden 6186
2x Delftse borden

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiek Frans tete a tete theeservies 6178
Antiek Frans tete a tete theeservies

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Majolica cachepot 6170
Antieke Majolica cachepot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Delftse schotels 6152
Drie 18e eeuwse Delftse schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Majolica cachepot 6133
Antieke Majolica cachepot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Delftsblauwe borden 6125
2 Delftsblauwe borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Royal Copenhagen eend 6096
Royal Copenhagen eend

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Delftse lamp 6062
Delftse lamp

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
6 Hollandse borden M.O.L. 6036
6 Hollandse borden M.O.L.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Herend mokka set 6027
Herend mokka set

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas, H 48 cm. 6021
18e Eeuwse Delftse vaas, H 48 cm.

Resultaat:

425 EUR